TERMINY ZAJĘĆ W ŻORACH.

Dla osób zmagających się z chronicznym stresem i jego negatywnymi skutkami, problemami ze snem oraz bólem w mięśniach i stawach. Rozluźnienie systemu nerwowego i napięcia w ciele.

01.09.2022 Zajęcia z jogi odbywają się w każdą środę i piątek.

Środa od godziny 8;15 do 10;00. Zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku – koszt 10zł

Zajęcia ogólnodostępne w każdy piątek od godziny 17;00 do 20;00.

Od 17;00 do 18;30 Praktyki oddechu połączone z różnymi pozycjami z jogi

30,00 ZŁ LUB KARNET 4 WEJSCIA 100,00 ZŁ

Od 17,00 do 18,30 Praktyki oddechu połączone z różnymi pozycjami z jogi niezbędne do codziennego radzenia sobie ze stresem. Autorska łagodna joga.

staramy się zminimalizować pracę mięśni, żeby dotrzeć do tkanki łącznej – głównie powięzi. Zdrowa powięź to lepsza regeneracja, lepsze odżywienie mięśni, szybsze zanikanie obrzęków, stanów zapalnych. Wszystkie pozycje łaczymy z różnymi technikami oddechowymi. Joga przeznaczona jest dla wszystkich grup wiekowych łącznie z dziećmi. Relaksacja zawsze przy dźwiękach mis i gongów-  naturalny sposób na głębokie odprężenie. Rozluźnianie systemu nerwowego i napięcia ciała. Budowanie stabilności i równowagi emocjonalnej, podnoszenie odporności psychicznej i fizycznej, utrzymywanie pożądanego nastroju i odpowiedniego poziomu energii.

Piątek od godziny 18;45 do 20,00  UZDRAWIANIE W GŁĘBOKIEJ RELAKSACJI 

KOSZT JEDNORAZOWY 30,00 ZŁ LUB KARNET 4 WEJSCIA 100,00 ZŁ

JOGA NIDRA ORAZ KONCERT RELAKSACYJNY W KĄPIELI DŹWIĘKÓW MIS TYBETAŃSKICH&GONGÓW&DZWONKÓW KOSHI ORAZ INNYCH ISTRUMENTÓW MUZYCZNYCH

Dla osób zmagających się z chronicznym stresem i jego negatywnymi skutkami, problemami ze snem oraz bólem. Rozluźnienie systemu nerwowego i napięcia w ciele.

Twój komentarz: