Fala Uderzeniowa

Fala uderzeniowa ma udowodnione działanie przeciwzapalne, regenerujące i przeciwbólowe. Przełomowa walka z cellulitem. Pobudza regenerację i odbudowę tkanek, oraz nasila produkcję kolagenu.

3.Fala uderzeniowa w fizjoterapii
Fala uderzeniowa jest wykorzystywana do łagodzenia bólu związanego z funkcjonowaniem układu ruchu. Dzięki niej fala uderzeniowa trafia dokładniew miejsce bólu. Siła jaką dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit i miejscową otyłość. Możemy intensywnie działać na cellulit zwłókniały nawet III i IV stopnia. Efekty są widoczne i wyczuwalne, a także mierzalne, już po 3 do 6 sesji, czyli w ciągu 2 do 4 tygodni.

Zastosowanie:łokieć tenisisty, golfisty zapalenie rozcięgna podeszwowego (ostrogi piętowe), stany zapalne lub zwapnienia w obrębie ścięgna achillesa zapalenia, zwapnienia ścięgien w obrębie stawu barkowego zapalenie więzadła rzepki (kolano skoczka), zespół mięśnia piszczelowego przedniego wapniejące zmiany w obrębie ścięgien bóle stawów barkowych, nadgarstka bóle stawów biodrowych bóle kręgosłupa usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej I cellulitu zaburzenia erekcji.

Przeciwwskazania:

Zaburzenia krwi, problemy z krzepnięciem lub stosowanie antykoagulantów.

Choroba mięśnia sercowego,

Polipus w obszarze leczenia.

Zakrzepica.

Choroby nowotworowe.

Polineuropatia.

Rosnąca chrząstka u dzieci.

Terapia kortykoidami.

Nie stosuje się na obszarach położonych w pobliżu dużych wiązek nerwowych,naczyń krwionośnych, rdzenia kręgowego i głowy.

Cenaod 110 zł
Czas zabiegu30 min
ZnieczulenieNIE