Masaże dla dwojga. Masaże tajskie. Masaże LOMI LOMI, z GORĄCYMI KAMIENIAMI BAZALTOWYMI, LECZNICZE, RELAKSACYJNE, AKUPUNKTURA.

Masaż tajski relaksacyjny kręgosłupa lub całego ciała z olejkami aromatycznymi.

Poszukujesz indywidualnie opracowanego sposobu na usunięcie blokad i napięć w ciele? Wykonywane przeze mnie masaże zapewniają głęboki relaks i odprężenie. Wierzę, że na każdego człowieka można zadziałać w sposób wyjątkowy, dostarczając mu zmysłowych i pozazmysłowych doznań, dzięki którym umysł doznaje głębokiego oczyszczenia, a ciało dokonuje samouzdrowienia.

Masaż relaksujący z olejkami aromatycznymi.

Masaż relaksacyjny olejkami aromatycznymi jest połączeniem tradycyjnego masażu tajskiego z aromaterapią. Wykorzystujemy techniki masażu orientalnego, wzmocniono jego efekty o użycie drogocennych olejków, które pobudzają zmysły oraz ujędrniają i odżywiają skórę. Dodatkowo stosujemy na wybrane miejsca akupresure. Akupresura to sztuka nacisku na właściwe punkty, zlokalizowane przede wszystkim na stopach i dłoniach i mające powiązanie z rozlicznymi narządami wewnętrznymi, takimi jak: mózg, serce, wątroba, macica i wiele innych.
Jak działaja akupresura podczas masażu?
Akupresura zaliczana jest do metod tzw. medycyny naturalnej i uchodzi za bezbolesną, nieinwazyjną „kuzynkę” akupunktury. Skóra po masażu w efekcie staje się jedwabiście miękka i gładka i odprężona. Relaksujący i rewitalizujący masaż z zastosowaniem olejków aromatycznych tj. lawenda czy kawa z nutką cytryny prowadzi do stanu równowagi energetycznej, harmonii ciała i umysłu. Wprowadza w stan głębokiego relaksu i ukojenia. Wykonywany spokojnymi i rytmicznymi ruchami masaż niweluje stres, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy.

Masaż terapeutyczny z witkami bambusowymi.

https://youtube.com/shorts/10YUG5FXnU8?si=1EBCmffp9p0AE_xD

Masaż terapeutyczny skuteczny w zmniejszaniu bólu. Masaż jest manipulacją tkanek miękkich, która polega na wykonywaniu rytmicznych ruchów z odpowiednią intensywnością w niektórych punktach ciała.  Zabieg trwa 60 minut lub 1,5 godziny. To połączenie akupresury i aromaterapii z masażem wywodzącym się z ajurwedy. Do takiego masażu stosujemy m.in. olejek z lawendy, pomarańczowy, palisanrdy, eukaliptusowy, jaśminowy, czy miętowy. Wpływa na masowanego w sposób odtruwający, odstresowujący, co przekłada się na regulację pracy układu trawiennego, hormonalnego, czy nerwowego. Masażysta robi masaż wykorzystując do tego dłonie, kciuki, poszczególne palce rąk, przedramiona, łokcie. Zakres tych ruchów oraz moc nacisku na właściwe miejsca w ciele zależy od przeznaczenia masażu, sprawności, wiedzy oraz doświadczenia osoby masującej, a także od ograniczeń klienta. Zakres natężenia wybiera klient. Masaż taki działa drenująco i modelują. Obijak bambusowy wykazuje obok działania mechanicznego także działanie piezoelektryczne. Ten efekt zawdzięcza bambusowi, który w swojej budowie bogaty jest w krzem. Dzięki temu masaż podnosi poziom energii, poprawia krążenie i drenaż limfatyczny oraz ożywiać całe ciało w niecałą minutę.

Masaż terapeutyczny z witkami bambusowymi można używać z powodzeniem przed i po ćwiczeniach fizycznych, aby poprawić ukrwienie lub po całym dniu pracy oraz aby przynieść ulgę mięśniom, które długo tkwią w bezruchu, na przykład po pracy biurowej.

Intensywność oraz częstotliwość masaży można stopniowo zwiększać uwzględniając swoje samopoczucie. Jeśli uznasz, że masaż jest zbyt intensywny zmniejsz częstotliwość oraz obszar ciała, który opukujesz. 

Na żadnym etapie stosowanie masaż nie powinien być bolesny.

Witki bambusowe polecane są osobom pomiędzy 16. a 60. rokiem życia. Nie należy ich używać w stanach osłabienia po chorobie oraz po przebytych operacjach i zabiegach. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, przed zastosowaniem obijaka skonsultuj się z lekarzem lub terapeutą. 

Masaż relaksujący gorącymi olejkami

Masaż gorącymi olejkami  idealnie sprawdzi się dla osób o napiętych mięśniach – terapia ciepłem sprzyja rozluźnieniu. Zabieg ten przeplatany jest masażem manualnym dłońmi wraz z energicznym masażem kamieniami lub olejków. Masaż trwa 60 minut, koszt 180 zł lub w karnecie 3 masaże 500,00 zł. Jest to bardzo relaksująco-odprężajacy masaż. Likwiduje stres i napięcie. Oczyszcza umysł. Rewitalizuje cały organizm.

Masaż dźwiękami

Masaż i kąpiel w dźwiękach to żadna nowość – tybetańscy mnisi stosują go już od wieków! Masaż trwa około1 godziny: 45 minut masaż gorącymi olejkami, 15 min masaż dźwiękami.

Masaż dźwiękiem właściwości

Masaż dźwiękiem to zupełnie inny rodzaj masażu, w którym wibracje i przyjemne fizyczne doznania wynikają z rozchodzenia się fal dźwiękowych po instrumentach, przy wysokim natężeniu herców. Terapia ta odbywa się w przyjemnej, niekrępującej atmosferze, otacza osobę masowaną subtelnymi dźwiękami mis i dzwonków Koshi, co daje wrażenie, jakby ciało było w nich zanurzone. To niezwykłe doświadczenie zmysłowe, które powoduje, że oddech spowalnia i reguluje się, przepływ krwi staje się lepszy, rytm serca spokojniejszy, a umysł ma szansę odciąć się na długi czas od skrywanych głęboko lęków, czy codziennego stresu. Dzięki takiej kąpieli w dźwiękach można doznać ogólnej poprawy nastroju, stać się spokojniejszym, lepiej spać i cieszyć się większą witalnością na co dzień.

Poprzez misy tybetańskie ustawiane na ciele i obok niego, dźwięki płynnie wchodzą w ciało, generując przyjemne doznania. To wyjątkowy masaż relaksacyjny, który w połączeniu z terapią dźwiękiem pozwala naprawdę oderwać się od codzienności, zapomnieć o problemach, a nawet wyleczyć wiele dolegliwości – na przykład przewlekłe stany zapalne. Masaż taki wykonuje się na całe ciało.

Masaż trwa 80 minut- 60 minut masaż manualny ciała, 20 minut masaż dzwiękami. Koszt 230 zł.

Kiedy warto zafundować sobie masaż i kąpiel w dźwiękach?

Przeprowadzę Cię przez cały proces kąpieli w dźwiękach w czasie najbardziej optymalnym dla Twoich potrzeb. Po prostu przyjdź, połóż się wygodnie, a już po kilku pierwszych dźwiękach poczujesz, jak Twoje ciało zwalnia, rozgrzewa się, a umysł staje się bardziej skupiony na własnym wnętrzu.

Jeśli na co dzień pędzisz, brakuje Ci czasu, by się zatrzymać i wziąć głęboki oddech, to właśnie znak, że musisz wygospodarować go dla siebie choć trochę, by pobyć samemu ze sobą, wsłuchać się w siebie i zrozumieć, co jest w Tobie najpiękniejsze, a w życiu najważniejsze. Zachęcam do skorzystania z terapii dźwiękami wszystkie osoby zestresowane, żyjące w ciągłym pędzie, mające mętlik w głowie, ale również te, które czują, że potrzeba im nie tylko fizycznego rozluźnienia spiętych mięśni, ale przede wszystkim ukojenia, które rozleje się po całym ciele i dotrze do każdego koniuszka palca. To właśnie jestem w stanie Ci zapewnić przy pomocy mis, gongów, dzwonków i subtelnych dźwięków o różnych tonach, które wydają te instrumenty. To opcja na relaks doskonała nawet dla osób, które nie są szczególnie muzykalne – to dźwięki, które wnikają głęboko w duszę, dlatego do ich słyszenia nie jest potrzebny słuch muzyczny, a jedynie odpowiednia duchowa wrażliwość.

Masaż relaksujący dla dwojga osób- uspakajający i rozluźniający.

Masaż kamieniami bazaltowymi

To doskonały pomysł na spędzanie czasu z bliską osobą w klimatycznym wnętrzu SPA, przy nastrojowej, spokojnej muzyce z dala od codziennych obowiązków i trosk. Masaż dla dwojga to prezent, który zagwarantuje Ci podwójną przyjemność. Rozkosz płynie z relaksującego masażu i łączy się z radością, którą daje czas spędzony razem z bliską Ci osobą. Każdy z nas zasługuje na odpoczynek. Pomyśl o sobie i zadbaj o równowagę ciała i umysłu. Masaż kamieniami bazaltowymi rozluźnia, relaksuje i rewitalizuje cały organizm. Likwiduje stres i jego niekorzystne skutki, regeneruje siły witalne, uspokaja i wycisza. Ciepło emitowane przez kamienie wulkaniczne, nastrojowa muzyka i płynne ruchy terapeuty czynią go zupełnie wyjątkowym i bardzo przyjemnym.  Kamienie wulkaniczne, z racji swoich znakomitych właściwości przewodzenia wysokich temperatur, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Rozgrzane kamienie wulkaniczne dostarczają kojące ciepło nawet do tych tkanek, które położone są bardzo głęboko. Ucisk rozgrzanych kamieni powoduje odblokowanie punktów spustowych i kompresję. Dobroczynne działanie ciepła oddawanego przez rozgrzane kamienie powoduje bardzo szybkie rozluźnienie napiętych mięśni, mocno rozgrzewa dając uczucie odprężenia i odstresowania. Ponadto, ciepłe kamienie wulkaniczne w kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię przywracając równowagę w organizmie. Poprzez połączenie kamieni z odpowiednimi technikami masażu uzyskuje się efekt głębokiego relaksu.

Masaż twarzy liftingujący.

Nazywany jest japońskim liftingiem bez skalpela i ma przynieść takie korzyści jak ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Wykonujemy go manualnie, jest relaksujący, ale jednocześnie intensywny, ponieważ ma oddziaływanie na głębokie struktury skóry. Jest pewnym rodzajem rytuału. Masaż odbywa się na kilku poziomach, tj. tkanek podskórnych, mięśni i powięzi. Ruchy podczas masażu dzielą się na dwa rodzaje: powolne, które mają zrelaksować i odprężyć, oraz mocne i szybkie, które mają pobudzić skórę. 

Masaże lecznicze- możliwość dojazdu do klienta.