O mnie

Beata

Nazywam się Beata Suliga-Wiśniewska.
Z wykształcenia jestem mgr Ekonomii. Karierę zawodową rozpoczęłam od kierowania
i zarządzania obszarem sprzedaży w znanej sieci sklepów przez okres 10 lat. Kolejnym etapem 20 lat temu było ukończenie dwuletniej Szkoły Odnowy Biologicznej i Masażu oraz różnych kursów masażu za granicą. Następnym etapem rozwoju było rozwijanie wiedzy jako konslutant ajuwerdyjski oraz wiedzy z pogranicza wiedzy medycyny chińskiej. Jednocześnie pracowałam w sektorze bankowym, gdzie praktycznie przeszłam przez wszystkie szczeble stanowisk, począwszy od doradcy finansowego, aż do pełnienia funkcji kierowniczych. W tym czasie zajmowałam się zarządzaniem dużymi projektami finansowo-marketingowymi oraz personelem podległych mi działów. Praca w sektorze bankowym (Citi Bank, następnie HSBC), gdzie przez ponad 15 lat piastowałam funkcje kierownicze, uzmysłowiła mi, jak ważna jest umiejętność radzenia sobie ze stresem, w szybko zmieniającym się otoczeniu, pod presją czasu. Już wtedy miałam świadomość, jak ważny jest komfort psychiczny tzw. „dobrostan psychiczny” i jak to wpływa na efekty pracy. Stąd też kolejnym etapem w moim rozwoju zawodowym było zwrócenie się w obszar Pranajamy, technik medytacyjnych Jogi i Ajurvedy. W tym czasie(około 15 lat) intesywnie praktykowałamjogę, a następnie techniki oddechowe: Pranajamę, Butejko, Wima Hofa itd. Moją wiedzę udokumentowałam certyfikatami zdobytymi na akredytowanych kursach i szkoleniach.  Tak zdobyta wiedza teoretyczna i praktyczna oraz kilkunastoletnia własna praktyka umożliwia mi obecnie prowadzenie kursów i szkoleń, skierowanych dla różnych grup docelowych i odbiorców. Punktem kluczowym na mojej drodze było pobudzenie się energii Kundalini. Zaczęłam czuć wszystkie czakry, Kundalini, było to dla mnie wtedy zjawiskowe przeżycie. Zaczęłam również czuć czakry innych osób oraz potrafiłam pobudzić Kundalini u innych osób. Ukończyłam roczną szkołę Kundalini oraz zdobyłam wszystkie stopnie Reiki łącznie z Mistrzowskim. Tak zaczęła się moja najwspanialsza przygoda życia. Czuję się wyróżniona, że mogę odczuwać takie wibracje i, że mogę innym pomagać. Dziękuję mojej duszy za tak cudowne kierownictwo;-). Każdego dnia odczuwam bezgraniczną miłość do wszystkich istot żyjących oraz do siebie. Dzielę się tą miłością na moich warsztatach, kursach oraz zajęciach z jogi, które prowadzę.

W celu pełnego, kompleksowego tzw. holistycznego podejścia do sfery zagadnień leczenia ciała oraz umysłu, w ostatnim czasie zdecydowałam się na uzupełnienie wiedzy w zakresie transkulturowej psychoterapii pozytywnej na rocznym kursie prowadzonym przez akredytowany PSP Wrocławski Instytut Psychoterapii.

Dodatkowo ukończyłam półroczną szkołę
w zakresie Ajurvedy organizowaną przez SHIVANI AYURVEDA POLAND oraz 8 miesięczny kurs nauczycielski Jogi prowadzony przez Quaternity Institute
https://quaternityinstitute.com

Wykonuję masaże : LOMI LOMI, segmentalny, Łącznotkankowy, Okostnowy, Centryfugalny, Chiński, Shathala, Refleksologie, Drenaż Limfatyczny z odchudzaniem masaż Ajurwedyjski i Chiński oraz rytuały SPA odmładzjące, oczyszczające i relaksacyjne, masaże lecznicze dźwiękiem, kamertonami, misami terapeutycznymi Petera Hessa. Są to metody uzdrawiania oraz zwalczania nawet najcięższych chorób, a także poprawy jakości życia każdego pacjenta. Pozwala ona uwolnić się od ok. 250 rożnych schorzeń. Wibracje wydawane przez kamertony i michy oraz gongii, zostają specjalnie dobrane do częstotliwości z jaką funkcjonują nasze organy wewnętrzne. Organizuję i wykonuję kursy uwalniania emocji, blokad z ciała oraz koncerty mis i gongów tybetańskich.

Więcej