Lifting twarzy bez skalpela

Jeśli tutaj jesteś, to znaczy, że podjęłaś decyzję o tym, by wprowadzić w swoim życiu zmiany, które przyniosą Ci wiele korzyści. W końcu każda z Nas chce czuć się wyjątkowo w swojej skórze, czasem poświęcając wiele do tego, by wyglądać pięknie. U nas nie musisz martwić się wyrzeczeniami i bólem, który jest związany z tradycyjnymi metodami chirurgicznymi. Czym jest standardowy lifting twarzy? Poznaj korzyści płynące z nieinwazyjnych metod, które stosujemy!

Co polecamy?

NUMER 1 jest Hi fu-Precyzyjnie modeluje twarz i ciało oraz przeciwdziała siłom grawitacji. Rezultatem zabiegu jest redukcja zwiotczeń i fałdów skórnych.

Hifu 3D jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych metod zagęszczania i regeneracji skóry. Precyzyjnie modeluje twarz i ciało oraz przeciwdziała siłom grawitacji. Rezultatem zabiegu jest redukcja zwiotczeń i fałdów skórnych. Dzięki działaniu skoncentrowanymi falami ultradźwiękowymi odbudowa struktury skóry poprzez hifu 3D zachodzi dokładnie w miejscu, w którym chcemy. Lifting bez skalpela wyraźnie zwiększa gęstość i napięcie skóry, dając efekt ujędrnienia i odżywienia. Efekty widoczne do 3 miesięcy po zabiegu i utrzymują się do 2 lat.

Cena promyjna od 12/02/24 do 31/05/24 CAŁA TWARZ TYLKO 850 ZŁ ZAMIAST 1900 ZŁ.

Lifting Twarzy za pomocą zabiegu HIFU

Działanie ultradźwięków w zabiegu HIFU przypomina nieinwazyjny lifting. Skupiona wiązka fal dźwiękowych jest precyzyjnie ukierunkowana na wybrane partie ciała, a jej oddziaływanie powoduje ruch i tarcie komórek, co skutkuje wydzielaniem ciepła. To ciepło indukuje mikro poparzenia wewnątrz tkanek, które z kolei stymulują procesy regeneracyjne i odbudowę tkanek. Co istotne, ultradźwięki docierają do głębokich warstw skóry, nie uszkadzając przy tym naskórka, dzięki czemu nie ma widocznych śladów na skórze po zabiegu.

Lifting twarzy bez skalpela

Zabieg HIFU można porównać do chirurgicznego liftingu, jednak bez konieczności użycia skalpela. Opiera się on na dwóch istotnych zjawiskach: mechanicznym i termicznym. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które obawiają się inwazyjnych operacji, a jednocześnie pragną poprawić kondycję i elastyczność swojej skóry. W trakcie zabiegu HIFU tkanka absorbuje fale dźwiękowe, które podnoszą temperaturę tkanek do około 60-70 stopni Celsjusza. W takiej temperaturze dochodzi do koagulacji tkanek, a w komórkach powstają pęcherzyki gazu, które prowadzą do wzrostu ciśnienia w ich wnętrzu i niszczenia struktury komórek. W rezultacie uruchamiane są naturalne mechanizmy odbudowy tkanek, zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, co przekłada się na poprawę kondycji skóry.

Efekty zabiegu liftingu twarzy

Efekty zabiegu HIFU są imponujące i dotyczą głównie skóry twarzy i szyi. Po przeprowadzeniu zabiegu można spodziewać się następujących rezultatów:

• Poprawa jędrności skóry

• Zagęszczenie struktury skóry

• Wyraźne wygładzenie skóry

• Redukcja zmarszczek, zwłaszcza kurzych łapek i tzw. zmarszczek palacza

• Odmłodzenie owalu twarzy

• Uniesienie opadających policzków

• Zmniejszenie widoczności rozstępów i blizn

• Spowolnienie procesu starzenia się skóry.

Zastanawiasz się, czy zabiegi HIFU są dla ciebie?

Zabiegi HIFU dedykowane są osobom pragnącym poprawić kondycję skóry twarzy i szyi, zwiększyć jej jędrność i elastyczność, a tym samym odzyskać młodszy wygląd, bez konieczności sięgania po skalpel. HIFU to bezpieczna i niewielko inwazyjna metoda, która nie tylko elastyczność skóry, ale także pozwala na modelowanie owalu twarzy i uniesienie łuków brwiowych. Zabieg HIFU świetnie radzi sobie z obszarami, na których pierwsze oznaki starzenia są najbardziej widoczne. Kurze łapki, nosowo-wargowa bruzda czy inne mimiczne zmarszczki często sprawiają dyskomfort. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej można je zminimalizować lub nawet całkowicie usunąć. Taka mała zmiana może mieć ogromne znaczenie dla pewności siebie i dobrego samopoczucia zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Zabieg HIFU stanowi więc doskonały wybór dla wszystkich pragnących poczuć się młodo ponownie.

Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu?

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu? Pierwsze efekty są widoczne od razu po zabiegu, najpóźniej po 24-48 godzinach. Pełny rezultat osiąga się zazwyczaj po 2-3 miesiącach, gdy skóra ma czas na regenerację i odbudowę włókien kolagenowych. W tym czasie skóra staje się bardziej elastyczna, napięta, gładka i promienna. Efekty jednego zabiegu utrzymują się przez około 12-18 miesięcy, ale długość trwania zależy od indywidualnych czynników. Po tym okresie zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego, aby utrzymać skórę w pożądanym stanie.

Jakie skutki uboczne?

Zabieg HIFU jest nieinwazyjny i bezpieczny, o ile przeprowadzany jest przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Aby uniknąć ewentualnych konsekwencji ubocznych, istotne jest odpowiednie dostosowanie parametrów urządzenia do skóry pacjenta. Dodatkowo, precyzja operatora oraz odpowiednia ilość żelu do ultradźwięków są kluczowe. Nieumiejętne korzystanie z urządzenia HIFU może spowodować nadmierną podrażnienie skóry. Dlatego, przy wyborze kliniki medycyny estetycznej, zalecamy kierować się doświadczeniem i kwalifikacjami personelu, dbając o nasze dobro i bezpieczeństwo. Jeśli szukasz miejsca wykonującego zabieg HIFU w Żorach, serdecznie polecamy nasze usługi.

Numer 2 to Fala RF. Z okazji dnia kobiet cena promocyjna zabiegu+ maska nawilżająco-ujędrniająca to koszt tylko 145 zł zamiast 180 zł.

Prowadzimy kilka metod liftingu twarzy dbając o to, by stosować zabiegi nieinwazyjne. Zależy nam na jak bardziej organicznym podejściu do naturalnego piękna. Stąd też polecamy:

 • Liporadiologia- Fala RF
 • Masaż liftingujący – nieinwazyjna metoda opierająca się na masażu KOBIDO
 • Karboksyterapia.
 • Stymulatory tkankowe
 • TURM-C TREATMENT zabieg witamionowo- odżywczy, antyoksydancyjny, rozjaśnianie, rozświetlający, przeciwzapalny. Zabieg 5 etapoty. Bomba witaminowa wraz z algami i masażem.
 • Zabieg HIFU to jedna z najbardziej skutecznych metod medycyny estetycznej, która opiera się na wykorzystaniu skupionej wiązki ultradźwięków o dużym nasileniu. To fascynujące, że technologia ta jest stosowana od ponad 20 lat głównie w leczeniu nowotworów, a teraz znalazła również zastosowanie w dziedzinie medycyny estetycznej.

Masaż liftingujący

60 minut Masaż Kobido 150 zł

1. Pakiet Zabiegowy na lato ,,piękna na lato” Hyaldermie Therapy Program – InTensywna terapia nawilżająca + 45 minut masaż twarzy. Dla ekstremalnie przesuszonej skóry z problemem nieprawidłowego funkcjonowania naturalnego płaszcza hydro-lipidowego. Skóra z tendencją do alergii, atopowa, odwodniona, nadwrażliwa, brak jędrności i elastyczności, widoczne zmarszczki spowodowane brakiem nawilżenia. W lipcu i sierpniu to koszt tylko 230 zł.

Interaktywny zabieg stymulujący procesy samonawadniania skóry z czynnikiem aktywującym aquaporyny AQP3, których odkrycie zostało nagrodzone nagrodą Nobla.

Intensywny program terapeutyczny, którego istotą jest pobudzenie naturalnego procesu transportu wody za sprawą technologii zwiększającej syntezę aquaporyn AQP3, tworzących w skórze sieć “wodociągów” rozprowadzających wodę i nawadniających skórę od wewnątrz. Zabieg trwa 70 minut.

WSKAZANIA

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Zabieg całoroczny
Seria 2-6 zabiegów w odstępie 14-21 dni

2. Zabieg B-like peel-nieinwazyjna redukcja zmarszczek mimicznych. Kuracja profesjonalna o najwyższej skuteczności przeciwkozmarszkowej dzięki zawartości kwasu gamma-aminomasłowego i peptydów biomimetycznych cena od 230 zł

3. Zabieg LIFT-PEEL ZABIEG Z KAWASEM glicyryzowym o silnym działaniu liftingującym. Dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% kwasie glicyryzowym. Dla osób z wiotką skórą, z utratem jędrności. cena od 230 zł do 31.08.23 (cena regularna 260 zł).

3. Zabieg ARCHITECT PEEL- ZABIEG ZWĘŻAJĄCY PORY I POPRAWIAJĄCY STRUKTURĘ SKÓRY- Cena od 270 zł Unikalny zabieg bazujący na właściwościach ekstraktów bogatych w kwasy huminowe. Dla osób z rozszerzonych porów na skutek starzenia się skóry. ZABIEG ZWĘŻAJĄCY PORY IPOPRAWIAJĄCY STRUKTURĘ SKÓRY, pobudzający odnowę skóry, odmłodzenie.

4. TURM-C TREATMENT zabieg witamionowo- odżywczy, antyoksydancyjny, rozjaśnianie, rozświetlający, przeciwzapalny. Zabieg 5 etapoty. Bomba witaminowa wraz z algami i masażem. Od 20lipca do 31 sierpnia tylko 159 zł.

5. Charmlady”s Box Liftingujący zabieg Bankietowy

Liftingujący zabieg WOW! dedykowany skórze wymagającej natychmiastowego wygładzenia , roświetlenia i nawilżenia. Intensywna kuracja odmładzająca. Cena zabiegu 265 zł.

6. Zabieg DepiGen PEEL – Peel Mission Innensywna kuracja nawilżajżca i wygładzająca skórę wokół oczu. ( zabieg 5 etapowy + masaż) 240 zł.

7. Zabieg STOP Redness: kuracja wzmacniająca naczynia krwionośne do cery suchej i mieszanej. Działanie zabiegu: niweluje rumień, działa antyoksadyjnie i przeciwzapalnie, nawilża i łagodzi podrażnienia, uszczelnia ściany naczyń krwionośnych- 250 zł.

8. Stymulatory tkankowe cena od 590 zł.

9. Masaż twarzy liftingujący cena od 140 zł.

HIFU lifting bez skalpela

7. HIFU to najsilniejsza, bezinwazyjna forma terapii zwiększająca jędrność i napięcie skóry. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych, polegającej na precyzyjnym skupieniu fali o wysokiej energii na małym obszarze.

Na zabiegi kosmetyki twarzy decyduje się coraz więcej Pań. Ultradźwiękowy lifting twarzy HIFU dedykowany jest Paniom, które chciałyby się odmłodzić, jednak nie chcą poddawać się zabiegom, do przeprowadzenia których niezbędny jest skalpel. Przeprowadzając go, można przede wszystkim wymodelować kości policzkowe czy podnieść łuki brwiowe. Zabieg HIFU usuwa również tak zwane „kurze łapki” oraz bruzdę nosowo-wargową. Dzięki niemu można też odmłodzić i ujędrnić dekolt, zredukować podwójny podbródek czy wykonturować twarz. Ultradźwiękowy zabieg HIFU polecany jest przede wszystkim osobom, które poszukują nieinwazyjnego, a jednocześnie skutecznego zabiegu, dzięki któremu można uzyskać naturalny i długotrwały efekt.

Stymulatory tkankowe

8. Stymulatory tkankowe to specjalne preparaty wykorzystywane w medycynie estetycznej do regeneracji skóry, przede wszystkim poprzez odbudowę kolagenu i elastyny, nazywanych czasem białkami młodości. Preparatem bazującym na polinukleotydach, czyli niewielkich fragmentach DNA i RNA występujących w organizmie i całkowicie z nim biokompatybilnych. To naturalny biostymulator, który uruchamia mechanizmy regeneracyjne skóry na poziomie komórkowym. Zwiększa w niej ilość wspomnianego kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, fibroblastów, czyli wszystkich tych składników, które zapewniają nam młody wygląd. Pod wpływem stymulatorów skóra staje się jędrna i bardziej elastyczna.

Z drugiej strony w żaden sposób nie zmienia rysów twarzy. Trójkierunkowy mechanizm działania. Za pomocą preparatu możemy uzyskać następujące efekty: biolifting skóry – ponieważ skóra ulega zagęszczeniu, widoczny jest wyraźny efekt uniesienia; intensywne nawilżenie – które uzyskujemy przede wszystkim dzięki obecnemu w preparacie kwasowi hialuronowemu; intensywna antyoksydacja – preparat zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Stymulatory tkankowe – zabieg do każdego rodzaju skóry? Tak!

Zabieg biostymulacji skóry z użyciem Nucleofillu może wykonać praktycznie każdy.

Preparat nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, również skóry wrażliwej, ze skłonnością do alergii. Zabieg jest szczególnie zalecany w przypadku: skóry odwodnionej, skóry narażonej na stres oksydacyjny, cieni pod oczami, skóry z widocznymi oznakami starzenia (bruzdy, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki mimiczne), opadających powiek, nierównego kolorytu skóry.

LipoRadioLogie™  VINCI

9. Nowoczesna, innowacyjna technologia modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidowania cellulitu jak również odmładzania twarzy, szyi i dekoltu. Nieinwazyjna i bezbolesna, a przy tym wysoce skuteczna metoda, zapewniająca dobre samopoczucie i piękne jędrne ciało.

LipoRadioLogie™  VINCI posiada certyfikat dla urządzeń medycznych.

Dzięki 5 różnym głowicom zabiegowym możliwe jest dokładne opracowanie wszystkich partii ciała a także twarzy, szyi i dekoltu.

Zabiegi zalecane są przede wszystkim do: szybkiego zwalczania cellulitu, silnego ujędrniania i modelowania sylwetki, intensywnego wyszczuplania, zwiększenia napięcia powłok brzusznych, pobudzenia układu krwionośnego i limfatycznego, modelowania owalu twarzy, intensywnych zabiegów ujędrniających i anti-aging, wygładzenia skóry. Pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, cała kuracja przynosi długotrwałe i zadowalające efekty.

TECHNOLOGIE ZASTOSOWANE W URZĄDZENIU LIPORADIOLOGIE VINCI

 • Bipolarna fala radiowa
 • Podczerwień IR
 • Światło LED
 • Masaż mechaniczny profilowanymi rolkami
 • Zasysanie Vacuum – próżnia

HydraZone™.

HYDRAZONE™ TO SYSTEM, KTÓRY ZAWIERA W SWOIM WYPOSAŻENIU:

TERAPIĘ WODOROWĄ,MIKROPRĄDY NNM,FONOFOREZĘ,HOT & COLD THERAPHY

TERAPIA WODOROWA pozwala nam głęboko oczyścić skórę z zanieczyszczeń oraz sebum dzięki zastosowaniu strumienia wody nasyconego wodorem. Skóra po zabiegu jest świeża, czysta i nawilżona. Dodatkowe właściwości najmniejszego pierwiastka jakim jest wodór wpływają również na spowalnianie procesu starzenia komórkowego oraz działanie na wolne rodniki tlenowe i antyoksydanty.
Wolne rodniki to reaktywne formy tlenu z niesparowanym elektronem, które reagują z białkami, lipidami i kwasami nukleinowym. Niestabilna budowa wolnych rodników pozwala na łatwe łączenie się z innymi cząsteczkami. Cząsteczka taka dąży do uzyskania brakującego elektronu oraz uzyskania równowagi. HydraZone™ wykorzystuje tą właściwość wolnych rodników hydroksylowych, właściwości małej cząsteczki aktywnego wodoru oraz zachodzące proste reakcje pomiędzy nimi: wolne rodniki tlenowe zostają przekształcone w cząsteczki wody. Istotne jest, że proces starzenia się skóry jest niwelowany już na poziomie komórkowym.

Reti Peel – Peel Mission

Zaawansowany system silnie odmładzający, bazujący na dwóch unikalnych kompleksach retinolowych. Rekomendowany dla skóry dojrzałej, z widoczną utratą jędrności i zmarszczkami.

Zalety produktu:

 • inicjuje procesy naprawcze,
 • przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.
 • efektywnie wygładza,
 • przywraca młody wygląd

Lifting Twarzy za pomocą Lift Peel – Peel Mission

Lift Peel – dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy. Po zabiegu jędrność i gęstość skóry się poprawia. Zabieg przywraca prawidłowy poziom nawilżenie, wygładza cerę oraz przywraca młody wygląd.

Lifting Twarzy za pomocą Architect Peel – Peel Mission

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

Asiatic Peel – Peel Mission

Asiatic Peel to wyjątkowy zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem zabiegu jest czysty kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz składniki o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Połączenie tych czynników, tworzy unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry. Zabieg odbudowuje barierę naskórkową, dzięki czemu wzmocniony zostaje system ochronny skóry. Cera odzyskuje promienność i blask, zmarszczki powstałe na skutek odwodnienia, zostają zredukowane, a skóra jest bardziej elastyczna oraz wolniej się starzeje.

DepiGen PEEL – Peel Mission

Linia DepiGen PEEL to produkty do pielęgnacji domowej i profesjonalny zabieg o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień o różnej etiologii. Łączy właściwości 10% kwasu gentyzynowego, heksylrezorcynolu i bogatych w enzymy ekstraktów owocowych. Składniki aktywne linii wykazują działanie dwukierunkowe: minimalizują już istniejące przebarwienia oraz chronią przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym.

LINIA DEDYKOWANA DLA SKÓRY:
– z przebarwieniami o różnej etiologii

DZIAŁANIE KLUCZOWYCH SKŁADNIKÓW:
– rozjaśnienie przebarwień,
– ujednolicenie kolorytu cery,
– wygładzenie i odnowa naskórka,
– hamowanie aktywności tyrozynazy,
– przyspieszenie degradacji melaniny.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:
– DepiGen Peel Serum – skoncentrowana kuracja bazująca na składnikach o wielokierunkowym działaniu pielęgnacyjnym skóry z problemem przebarwień o różnej etiologii.
– DepiGen Peel Tonic – preparat zawierający kwas gentyzynowy oraz ekstrakty z mango i kiwi, bogate w enzymy owocowe. 

Lifting twarzy = Bon podarunkowy

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś albo zastanawiałeś się, jak podarować swojej bliskiej osobie coś naprawdę wyjątkowego i niezapomnianego? Mamy dla Was doskonałe rozwiązanie – bon podarunkowy na nasze zabiegi kosmetycznena, w tym lifting twarzy! To doskonały sposób, aby sprawić komuś radość i możliwość relaksu oraz pielęgnacji.

Wyobraźcie sobie, jak cudownie będzie, gdy obdarowana osoba będzie mogła wybrać spośród szerokiego zakresu zabiegów, które oferujemy. Niezależnie od tego, czy jest to zabieg nawilżający, oczyszczający, liftingujący czy rozjaśniający, możemy dostosować bon podarunkowy do indywidualnych potrzeb i preferencji obdarowanej osoby.

Dodatkowo, nasze zabiegi kosmetyczne są wykonywane przez doświadczonych profesjonalistów, którzy zadbasz o komfort i zadowolenie każdej klientki. Nasz salon stawia na wysoką jakość usług, używając tylko najlepszych produktów i nowoczesnych technologii. Dzięki temu możemy zagwarantować, że osoba obdarowana otrzyma niezapomniane doświadczenie pielęgnacyjne.

Bon podarunkowy to również doskonały prezent na różne okazje, takie jak urodziny, święta, rocznice czy walentynki. To wyjątkowy sposób wyrażenia swojej troski, miłości i szacunku dla drugiej osoby.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem bonu podarunkowego, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi Z przyjemnością pomogą Wam wybrać odpowiednią opcję podarunkową i odpowiedzą na wszelkie pytania. Niech to będzie prezent, który na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

Daj swojej najbliższej osobie szansę na chwilę relaksu, piękna i odprężenia.

O nas

Salon masażu i odnowy biologicznej Twoim miejscem relaksu i uważności na Siebie. Strefa relaksu, zabiegi na twarz& Modelowanie Ciała, Kopleksowowa pielęgnacja dłoni i stóp.

Znajdziesz mnie też na:

HIFU – LIFTING BEZ SKALPELA

Okolice oczu lub ust 1 zabieg 700 zł- PROMOCJA OD 20 LIPCA DO 31 SIERPNIA 350 ZŁ
Okolice oczu lub ust 3 zabiegi 1500 zł( szt 500 zł)
Opadające, wiotkie policzki 1 zabieg 2100 zł
Opadające, wiotkie policzki 3 zabiegi 3000 zł
Linia żuchwy+podbródek 1 zabieg 1500 zł
Linia żuchwy+podbródek 3 zabiegi 1900 zł
Szyja 1 zabieg 900 zł
Szyja 3 zabiegi 2100 zł- szt 700 zł
Podbródek 1 zabieg 1000 zł
Podbródek 3 zabiegi 2400 zł
Cała twarz 1 zabieg 1200 zł – PROMOCJA OD 20 LIPCA DO 31 SIERPNIA CAŁA TWARZ 690 !!!
Cała twarz 3 zabiegi 2500 zł , 2000 zł promocja od 01.06 do 30.06
Dolna część twarzy policzki, fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki, podbródek 1 zabieg 1800 zł
Dolna część twarzy policzki, fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki, podbródek 3 zabiegi 3600 zł
Szyja+podbródek 1 zabieg 1500 zł
Szyja+podbródek 3 zabiegi 2100 zł
Dekolt płytki/głęboki 1 zabieg 1100 zł
Dekolt płytki/głęboki 3 zabiegi 2500 zł
Ramiona/Boczki/kolana 1 zabieg 1200 zł
Ramiona/Boczki/kolana 3 zabiegi 3000 zł
Wew. powierzchnia ud 1 zabieg 1200 zł
Wew. powierzchnia ud 3 zabiegi 2700 zł
Całe uda 1 zabieg 1750 zł
Całe uda 3 zabiegi 4500 zł
Pośladki 1 zabieg 1200 zł
Pośladki 3 zabiegi 3000 zł
Brzuch 1 zabieg 1300 zł
Brzuch 3 zabiegi 3000 zł