Terapia metodą Reiki

Metoda Reiki to rodzaj bioenergoterapii, umożliwiającej pozbycie się z ciała, ducha i umysłu całej nagromadzonej przez lata negatywnej i źle działającej na organizm energii. To jedna z form terapii, którą serdecznie polecam każdemu, kto pragnie oczyścić swoją aurę i rozpocząć nowy, nietoksyczny etap swojego życia!

Reiki jak działa?

Bioenergoterapia to potężne narzędzie, które w naturalny sposób pozbawia człowieka barier sprawiających, że jego życie wreszcie może rozpocząć się „na nowo”. Terapię reiki może rozpocząć każdy, bez specjalnego przygotowania. Poprzez poszerzenie czakr, uczeń otrzymuje możliwość zwiększenia przepływu w swoich kanałach energetycznych, i przefiltrowania przez nie energii, tak, aby pozostała tylko ta dobra, służąca mu. Reiki działa na poziomie duchowym, emocjonalnym i umysłowym, ale również fizycznym – właśnie dzięki odblokowaniu energii. Dzięki wykorzystaniu kamieni naturalnych, czy to w terapii indywidualnej, czy online, uczeń otrzymuje wiedzę i zostaje wprowadzony w tajniki inicjacji pozwalającej na to, by poszukać w sobie życiodajnej energii i zwiększyć jej przepływy w swoim ciele.

Reiki na czym polega?

W sesji Reiki wykorzystuję całą swoją wiedzę, aby przesłać uczniowi odpowiednie ilości pozytywnej energii, potrzebnej do uzdrowienia chorego miejsca, jak również do wewnętrznego wzmocnienia jej przepływu u osoby w terapii. Sesja Reiki ma na celu ponowny powrót do zdolności samouzdrawiania, który jest dla każdego organizmu całkowicie naturalny i pierwotny. Gdy się to dokona, uczeń ma możliwość skuteczniejszego kierowania energii w swoim życiu na rzeczy ważne i odprowadzania negatywnych nagromadzonych w nim emocji. Wszystko w celu polepszenia jakości życia.

Dla kogo dobra jest terapia Reiki?

Bioenergoterapia według metod Reiki działa fizycznie, wspomagając gojenie się ran, przyspieszając procesy lecznicze, oczyszczając z toksyn i wzmacniając działanie leków. Doładowuje pozytywną energią, przez co uczeń ma więcej siły, by stawiać czoła przeciwnościom losu, a także jest bardziej odporny na te, które mają ewentualnie nastąpić. Celem jest oczywiście dążenie do pełnego spokoju, równowagi i umiejętności przeciwstawiania się działaniu negatywnych energii, które powodują nerwice, lęki i stres. To sprawia, że po sesji bioenergoterapeutycznej moi podopieczni zaczynają żyć pełną piersią i nie boją się życia! Osoba przyjmująca energię Reiki już po pierwszym zabiegu zaczyna inaczej odczuwać przepływ sił życiowych w swoim ciele. W momencie, gdy pacjent zaczyna widzieć efekty przeprowadzanych na nim zabiegów, zmienia swój stosunek do życia i problemów, z jakimi styka się na co dzień. Staje się bardziej pogodny i szczęśliwszy. Poprzez przekazywanie energii wspieramy naturalny proces samouzdrawiania, ożywia ciało i umysł, przywraca duchową harmonię, wzmacnia wolę w człowieku i chęć do uzdrowienia. Wykazuje oddziaływanie na wszystkich poziomach energetycznych. Energia reiki prowadzi do równowagi, burzy blokady, sprzyja pełnemu odprężeniu, usuwa stres i przyczyny chorób oraz oczyszcza z toksyn. Jest to energia, która nie może nikomu zaszkodzić, ponieważ płynie zawsze w takiej ilości, jakiej w danym momencie potrzebuje biorca.

Jakie mogą być efekty metody Reiki?

Każda sesja Reiki doprowadza Cię jeszcze dalej, abyś mógł osiągać kolejne stopnie wtajemniczenia, które mogą prowadzić nawet do zdobycia wiedzy na temat uzdrawiania na odległość. Przede wszystkim jednak uczniowie, którzy korzystają wraz ze mną z tej metody stają się o wiele bardziej silni psychicznie i odporni. Wielu z nich opuszcza swoją strefę komfortu, zaczynając robić to, o czym zawsze marzyli, a na co nigdy nie mieli odwagi. Sprawdź, jak wpłynie na Ciebie bioenergoterapia Reiki – polecam ją każdemu, kto czuje, że to, co robi i co odczuwa aktualnie stoi w sprzeczności z jego wewnętrznym prawdziwym ja!Terapeuta podczas zabiegu odczuwa energię reiki wraz ze swoim pacjentem. Może z łatwością odnaleźć w ciele klienta blokady energetyczne, co ułatwia w diagnozowaniu zatorów przepływu energii. To bardzo zwiększa efektywność zabiegu. Podczas przekazu Reiki mistrz dociera do odpowiednich obszarów podświadomości i ich wzorców zakodowanych w ciele. Ich odblokowanie  przełamuje opór w rozwiązaniu wielu problemów życiowych. Uzdrowienie przy pomocy Reiki odbywa się zatem zarówno w sferze duchowej jak i fizycznej, bowiem wszystkie choroby mają swój wzorzec odzwierciedlony w podświadomości. Osoba przyjmująca energię Reiki już po pierwszym zabiegu zaczyna inaczej odczuwać przepływ sił życiowych w swoim ciele. W momencie, gdy pacjent zaczyna widzieć efekty przeprowadzanych na nim zabiegów, zmienia swój stosunek do życia i problemów, z jakimi styka się na co dzień. Staje się bardziej pogodny i szczęśliwszy.

Kursy Reiki.

Jako praktykujący Mistrz i Nauczyciel Reiki udzielam inicjacji pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia- uzdrowiciela. Pierwszy jest wprowadzającym, podczas którego poznajesz tajemnice Reiki i doświadczasz czterech inicjacji. Drugi stopień opiewa naukę przekazywania energii w czasie i przestrzeni. Zawiera w programie tylko jedną inicjację oraz naukę znaków. Trzeci stopień to poziom Mistrza i Nauczyciela. Daje on możliwość uczenia oraz inicjowania innych. Jest inwestycją w siebie oraz pomoc innym.