Terapia metodą Reiki

Metoda Reiki to rodzaj bioenergoterapii, umożliwiającej pozbycie się z ciała, ducha i umysłu całej nagromadzonej przez lata negatywnej i źle działającej na organizm energii. To jedna z form terapii, którą serdecznie polecam każdemu, kto pragnie oczyścić swoją aurę i rozpocząć nowy, nietoksyczny etap swojego życia!

Reiki jak działa?

Bioenergoterapia to potężne narzędzie, które w naturalny sposób pozbawia człowieka barier sprawiających, że jego życie wreszcie może rozpocząć się „na nowo”. Terapię reiki może rozpocząć każdy, bez specjalnego przygotowania. Poprzez poszerzenie czakr, uczeń otrzymuje możliwość zwiększenia przepływu w swoich kanałach energetycznych, i przefiltrowania przez nie energii, tak, aby pozostała tylko ta dobra, służąca mu. Reiki działa na poziomie duchowym, emocjonalnym i umysłowym, ale również fizycznym – właśnie dzięki odblokowaniu energii. Dzięki wykorzystaniu kamieni naturalnych, czy to w terapii indywidualnej, czy online, uczeń otrzymuje wiedzę i zostaje wprowadzony w tajniki inicjacji pozwalającej na to, by poszukać w sobie życiodajnej energii i zwiększyć jej przepływy w swoim ciele.

Reiki na czym polega?

W sesji Reiki wykorzystuję całą swoją wiedzę, aby przesłać uczniowi odpowiednie ilości pozytywnej energii, potrzebnej do uzdrowienia chorego miejsca, jak również do wewnętrznego wzmocnienia jej przepływu u osoby w terapii. Sesja Reiki ma na celu ponowny powrót do zdolności samouzdrawiania, który jest dla każdego organizmu całkowicie naturalny i pierwotny. Gdy się to dokona, uczeń ma możliwość skuteczniejszego kierowania energii w swoim życiu na rzeczy ważne i odprowadzania negatywnych nagromadzonych w nim emocji. Wszystko w celu polepszenia jakości życia.

Dla kogo dobra jest terapia Reiki?

Bioenergoterapia według metod Reiki działa fizycznie, wspomagając gojenie się ran, przyspieszając procesy lecznicze, oczyszczając z toksyn i wzmacniając działanie leków. Doładowuje pozytywną energią, przez co uczeń ma więcej siły, by stawiać czoła przeciwnościom losu, a także jest bardziej odporny na te, które mają ewentualnie nastąpić. Celem jest oczywiście dążenie do pełnego spokoju, równowagi i umiejętności przeciwstawiania się działaniu negatywnych energii, które powodują nerwice, lęki i stres. To sprawia, że po sesji bioenergoterapeutycznej moi podopieczni zaczynają żyć pełną piersią i nie boją się życia!

Jakie mogą być efekty metody Reiki?

Każda sesja Reiki doprowadza Cię jeszcze dalej, abyś mógł osiągać kolejne stopnie wtajemniczenia, które mogą prowadzić nawet do zdobycia wiedzy na temat uzdrawiania na odległość. Przede wszystkim jednak uczniowie, którzy korzystają wraz ze mną z tej metody stają się o wiele bardziej silni psychicznie i odporni. Wielu z nich opuszcza swoją strefę komfortu, zaczynając robić to, o czym zawsze marzyli, a na co nigdy nie mieli odwagi. Sprawdź, jak wpłynie na Ciebie bioenergoterapia Reiki – polecam ją każdemu, kto czuje, że to, co robi i co odczuwa aktualnie stoi w sprzeczności z jego wewnętrznym prawdziwym ja!