Body contour

BODY CONTOUR Nowa przełomowa technologia na świecie spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym budowaniu i rzeźbieniu mięśni Urządzenie Body Contour wykorzystuje nowoczesną technologię która wytwarza pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, stymulujące mięśnie do supramaksymalnych skurczów, nieosiągalnych podczas jakiegokolwiek treningu. BODY CONTOUR to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni. Zabieg zastępuje nam intensywny trening na siłowni .To urządzenie do nieinwazyjnego liftingu i modelowania ciała. Zastosowana w rejonie brzucha, pośladków, ramion, ud – jak żadne inne urządzenie – rzeźbi sylwetkę. To idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej figurze!

Jest przyjemnym zabiegiem, a efekty zabiegowe z pewnością zaskoczą każdego 1 zabieg to około 20 tyś brzuszków Wskazania do zabiegu modelowanie ciała, wyszczuplenie talii, rzeźbienie brzucha, nóg, ramion ,lifting pośladków zwiększenie ich jędrności i muskulatury, ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, budowanie mięśni, zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni, rekonwalescencja ciała po porodzie.  Body Contour to zabieg, w którym wykorzystujemy pole elektromagnetyczne. Zabieg ten wykonuje się w celu wyrzeźbienia mięśni, wzmocnienia ich, w celu ujędrnienia skóry, spalenia lokalnej tkanki tłuszczowej oraz wymodelowania sylwetki. 

Wyrzeźbiony brzuch oraz brazylijskie pośladki…. nie czekaj do jutra zapisz się już dziś.

Na czym polega zabieg Body Contour?

W moim przypadku obszarem zabiegowym były brzuch oraz wewnętrzna strona ud. Od początku moim celem było wzmocnienie mięśni przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry. Oczywiście, choć nie myślałam o redukcji tkanki tłuszczowej, przygotowując się do zabiegu wiedziałam, że urządzenie i zabiegi jak najbardziej pozwalają także na modelowanie sylwetki z takim efektem. Szczegóły Body Contour jeszcze przed rozpoczęciem mojej serii wyjaśniła mi kosmetolog. Po 5 zabiegach straciłam w obwodzie pasa 4 cm, a wewnętrzna strona ud wyrażnie poprawiła swoją strukturę, skóra zrobiła się ujędrniona i zbita. Po 8 zabiegach w częśći brzuszne wyraźnie pojawiły się mięśnie i bardzo wyraźne ujędrnienie skóry. Zdecydowana poprawa umięśnienia – to efekt, na jakim mi zależało i jaki udało mi się osiągnąć.

Urządzenie Body Contour pozwala nieinwazyjnie modelować sylwetkę przez rzeźbienie mięśni i redukcję lokalnej tkanki tłuszczowej. Działa ono poprzez wywoływanie skurczów mięśni, które pobudzają wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Do wyboru jest aż pięć trybów pracy: HIIT (wysoka intensywność na tlenową redukcję tkanki tłuszczowej), Hipertrophy (wzmocnienie mięśni), Siła (trening siły mięśni), HIIT + Hipertrophy (wzmocnienie mięśni i redukcja tłuszczu jednocześnie) oraz Combo (trening hipertroficzny razem z siłowym). BODY CONTOUR 4-8 zabiegów co 2-3 dni

Przełom w walce z rozstępami.

Zabieg dla uzyskania efektów wykonuje się w seriach kilku powtórzeń. – Należy wykonać od 4 do 8 zabiegów, wykonując zabieg co 2 lub 3 dni . Jeden zabieg na wybraną partię ciała trwa zaledwie 30 minut – to czas, w którym przy intensywnym oddziaływaniu na mięśnie można się zrelaksować, a więc zgoła inaczej niż podczas ciężkiego treningu siłowego. Co ciekawe, technologia nie tylko ułatwia przyrost masy mięśniowej, ponieważ jest wskazany też np. przy rozstępie mięśnia prostego brzucha po ciąży.