Strefa – Dla ciała

Instytut Beauty,,Mindful &body

Przełom w walce z opadającymi ramionami.

Jeśli zadajesz sobie pytanie: Jak  poczuć się  piękną i młodą? Jak odzyskać witalność i blask twarzy oraz pewność siebie? To  w naszym Instytucie znajdziesz odpowiedź na te pytania. Instytut mieści się w budynku VitaSport oferujemy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych na twarz oraz na ciało. Polecamy zabiegi regenerująco-odmładzające oraz zabiegi na pobudzanie produkcji kolagenu w skórze. Efekty to redukcja zmarszczek, spłycenie blizn i rozstępów.Gdy marzysz o szczupłej i wysportowanej sylwetce. Poznaj nowoczesne metody w walce z cellulitem i nadwagą. Jak można nieinwazyjnie modelować sylwetkę przez rzeźbienie mięśni i redukcję lokalnej tkanki tłuszczowej. Indywidualne i kompleksowe podejście do problemu. Zmierzymy, zważymy i znajdziemy rozwiązanie na twoje niedoskonałości.

Pakiet zawiera: Radiologia x 3 ,Body-Contour x 3 Elektrostymulacja x 4

Bezbolesna dEpilacja laserowa-usuwanie niechcianego owłosienia przy pomocy wiązki światła lasera, system chłodzenia końcówki- voucher 3 zabiegi +1 gratis voucher 4 zabiegi+ 2 gratis

Radiologia Vinci

Ramiona tzw. motylki 6 zabiegów ( 6x 79zł) 474 zł- promocja do 30.06.2023

Epilacja- 80 % ceny regularnej- od 50 zł za obszar!

Pakiet Zabiegowy na twarz- Hyaldermie Therapy Program – InTensywna terapia nawilżająca+ masaż twarzy liftingujący cena promocyjna do 30.06- 200 zł Intensywny program terapeutyczny, którego istotą jest pobudzenie naturalnego procesu transportu wody za sprawą technologii zwiększającej syntezę aquaporyn AQP3, tworzących w skórze sieć “wodociągów” rozprowadzających wodę i nawadniających skórę od wewnątrz.

LIPORadiologia Vinci Pakiety 6 zabiegów 660 zł ,

12 zabiegów 990 zł- promocja do 30.06.2023

Ramiona tzw. motylki 6 zabiegów ( 6x 79zł) 474 zł- promocja do 30.06.2023

Pakiet Spring Beauty Love 80 % + zabieg elektrostymulacji za 1 zł

MODELOWANIE SYLWETKI – Prawdziwy relaks w przyjemnej atmosferze

Gdy marzysz o szczupłej i wysportowanej sylwetce. Poznaj nowoczesne metody w walce z cellulitem i nadwagą. Jak można nieinwazyjnie modelować sylwetkę przez rzeźbienie mięśni i redukcję lokalnej tkanki tłuszczowej.
Holistyczne uderzenie w walce z cellulitem i miejscową nadwagą: Hi-fu, Liporadiologia, Karboksyterapia, Body Contour, fala uderzeniowa.

Na kondycję naszego ciała wpływa wiele czynników tj. dieta, styl życia, relaks, ruch oraz genetyka . Odpowiednio dobrane zabiegi wpływają na modelowanie sylwetki i bezpośrednio oddziaływają pozytywnie na ciało. Nasze zabiegi  z wykorzystaniem najnowszej technologii odprężają, poprawiają przepływ limfy, niwelują zastoje wodne oraz problemy dotyczące mięśni i  inne dolegliwości. Potrójne uderzenie w walce z cellulitem i miejscową nadwagą. Zrób sobie dzień wolnego od świata i wybierz się do naszego salonu kosmetycznego w Żorach – Mindfu&BODY. Pozwól sobie na relaks, który Ci się należy!

ODMŁADZANIE TWARZY skuteczne zabiegi  na twarz w celu wygładzenia i ujędrniania skóry. Lifting skóry poprzez pobudzanie skóry do odbudowy włókien kolagenowych i elastynowych oraz produkcji kwasu hialuronowego.

Epilacja laserowa

Radiologia

Fala uderzeniowa

Body
Contour