Psychoterapia + Metody oddechowe prowadzone on-line oraz na warszatach: metoda Butejki, oddech transformacyjny, rebirthing, technika oddychania pratiloma, metoda Wima Hofa, różne techniki pranajamy.

Oddech – to rzecz tak pierwotna, że nauczyliśmy się po prostu z nim żyć i nie myśleć o tym, w jaki sposób go wykonujemy. Tymczasem właśnie to, co tak pierwotne, jest dla nas tak bardzo ważne, aby jeszcze lepiej odczuwać swoje ciało i pomóc mu funkcjonować na możliwie jak najwyższym poziomie. Różne techniki oddechowe to jeden z tajników zdrowego życia – chętnie się z Tobą nimi podzielę! Zabierz ze sobą pakiet różnych technik, które możesz używać w ciągu dnia. Masz ważne spotkanie przed którym się stresujesz? Ciągle nie potrafisz trzymać nerwów na wodzy? Jesteś w chronicznym stresie? Masz problemy z zaśnięciem? Miałeś trudny dzień? Miałeś trudną rozmowe? Nie potrafisz panować nad emocjami? Potrzebujesz się zrelasować? Masz kłopoty ze zdrowiem? Poprostu poznaj możliwości pomocy sobie. Poznasz proste techniki oddechowe i pozycje, by odpuścić emocje nagromadzone w ciele, wzmacniając i uelastyczniając jednocześnie swoje ciało. Zintegrowanie ciała i umysłu na wielu płaszczyznach podążając drogą ku zdrowiu.

Trening oddechowy – dlaczego jest tak ważny?

W ciągu dnia raczej nie myślimy o tym, jak brać wdechy i wypuszczać powietrze. W efekcie nasze sesje wdechu i wydechu są nierówne, niepełne i niewystarczające, aby tlen złapany w płuca mógł rozejść się po wszystkich komórkach ciała i odżywić je. Oddychamy płytko, szybko i nieuważnie, przez co niedostatecznie dotleniamy organizm, co niesie za sobą szereg niekorzystnych skutków. Częste ziewanie, chrapanie w nocy, problemy z bezsennością albo wrażenie permanentnego niewysypiania się, pomimo przesypiania ośmiu godzin – to wszystko zaledwie część kłopotów, jakie niesie za sobą nieprawidłowy oddech.

Rozwój osobisty i terapia oddechowa online – idealne rozwiązanie dla zabieganych

Sesje oddechowe to ćwiczenia, które mają na celu nauczyć Cię, abyś przez cały czas, nie myśląc nawet o tym, oddychał w sposób prawidłowy – taki, który służy Twojemu ciału. Rozwój osobisty, w którym nauczę Cię, jak radzić sobie z trudnościami życia codziennego, rozwiązywać mniej i bardziej istotne problemy, wzmacniać pewność siebie, pracować nad relacjami z ludźmi i budować swoją karierę, w połączeniu z dotlenionym, odświeżonym umysłem mogą dać naprawdę fantastyczne efekty! Łącząc ze sobą trening oddychania i rozwój osobisty online możesz zyskać wysoko skoncentrowany na zadaniach umysł, ciało zdolne za nim podążać i wiedzę niezbędną, by zacząć zmieniać swoje życie! Wybierz sesje online – pozwolą Ci one odbyć zajęcia w dowolnym dla Ciebie miejscu i czasie, co sprzyja Twojemu napiętemu grafikowi dnia.

Cykl sesji indywidualnych – jak wyglądają warsztaty oddechowe?

Prowadząc techniki oddychania online indywidualnie mam szansę poznać Cię lepiej i skuteczniej poprowadzić zajęcia, ukierunkowując je na Twoje, bardzo konkretne problemy. Pomagam poprawić relacje z ludźmi, w związku, w pracy i w rodzinie, wpłynąć na poprawę stanu zdrowia, wzmocnienie kreatywności i rozwinięcie pokładów sprawczości, przepracować traumy po utracie bliskiej osoby, i w osiągnięciu wewnętrznej równowagi, która jest kluczem do wszelkich zmian w życiu.

Najlepszy rezultat przynosi cykl sesji terapeutycznych, czyli 8 do 12 spotkań po 90-120 minut, przy czym pierwsze trwające 120 minut. Sesje prowadzone są w odstępach tygodniowych. Pierwsze dwie sesje to nauka pracy z oddechem i przyglądanie się własnym problemom z boku, jako obserwator. Kolejnych 6-10 sesji to konsekwentna praca nad faktycznym uporaniem się z zaistniałym problemem.

Koszt jednej sesji 120-minutowej to 230 złotych. Koszt jednej sesji 1,5 godziny to 170,00 zł, 60-minutowej – 120 zł. Aby uzyskać efekt z praktyki oddechowej zalecam minimum 6 sesji w odstepach tygodniowych.

Co daje terapia oddechem?

Trening oddechu to przede wszystkim nauka pełnego wykorzystania możliwości swojego ciała do wytężonej pracy umysłowej, wzmożonego wysiłku fizycznego, kreatywnego myślenia i utrzymania równowagi w życiu wewnętrznym. Najlepsze efekty przynosi długofalowa, systematyczna współpraca. Zapraszam na warsztaty oddechowe organizowane indywidualnie w trybie stacjonarnym lub online – po każdej sesji poczujesz, że ciążący Ci ciężar jest nieco mniejszy, Twój umysł pracuje intensywniej i jaśniej, a Ty sam czujesz, jak niewiele Ci potrzeba, by poczuć się wolnym, spełnionym człowiekiem!