Medytacja

Medytacja – dla mnie, podobnie jak dla wielu osób, stała się punktem zwrotnym w całym życiu. Pozwoliła odnaleźć siebie i pokochać na nowo, obdarzając tą miłością i czułością resztę świata. Początkowo może być trudno odrzucić wszystko, co zewnętrzne i skupić się na sobie, by wniknąć w głąb świadomości i osiągnąć jej inny stan. Dlatego proponuję zajęcia z medytacji, dzięki którym nauczę Cię, jak robić to prawidłowo, skutecznie i osiągać dzięki temu swoje cele.Medytować możemy w grupie oraz indywidualnie.

Jak medytować?

Medytacja dla początkujących bywa fizycznie trudnym zagadnieniem. Przyzwyczailiśmy się, że stale o czymś myślimy. Gonitwa myśli towarzyszy nam od przebudzenia do zaśnięcia, a umysł nawet na chwilę nie zwalnia, kreując nowe koncepcje, tworząc plany, zastanawiając się nad najlepszymi sposobami na rozwiązanie problemów. A gdyby tak zostawić to wszystko poza sobą, wsłuchać się w siebie i przenieść się umysłem i duchem w inny stan świadomości, w którym wszystko wydaje się być klarowne? To właśnie medytacja, której nauczę Cię krok po kroku.

Indywidualna sesja medytacja na stres – niezbędne narzędzie w dzisiejszych czasach.

Codzienne życie większości z nas przypomina rollercoaster. Rozpędzamy się o poranku, wspinamy się na wyżyny swojej kreatywności, staramy się sprostać wszystkim obowiązkom na każdym polu, i wtedy następuje gwałtowny zjazd. Czujemy się osłabieni, wyczerpani, rozedrgani emocjonalnie. Joga Oddechu to specyficzna, umowna przestrzeń, której nie ograniczają cztery ściany. To Twoja własna przestrzeń, w którą możesz wpuścić mnie – Twojego mentalnego przewodnika po wszystkich niuansach jogi i holistycznego traktowania swojego ciała, umysłu i duszy. Moim zadaniem jest pomóc Ci uspokoić Twoją codzienną drogę – sprawić, że w Twoim życiu nie będzie tak dużych wahań emocjonalnych, wpływających niekorzystnie na Twój stan zdrowia, a Twoje ciało będzie się szybciej regenerowało po trudnych doświadczeniach

Sesja prowadzona jest indywidualnie trwa okolo od 30- 40 minut.

Do sesji nie potrzebujesz żadnego sprzętu, a jedynie ewentualnie miękkiej maty i luźnego ubrania, które nie będzie utrudniać przepływu Twoich myśli. To technika, która pozwoli Ci zredukować stres i przestać być na niego tak podatnym. To ważne w dzisiejszym świecie, w którym co rusz czekają na nas zagrożenia, i który częstuje nad nieustannie nowymi wyzwaniami generującymi mnóstwo nerwów. Prowadzona medytacja na stres pozwala rozluźnić mięśnie, usprawnić przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, dotlenić organizm, a przez to niweluje wszelkie bóle napięciowe. Oprócz tego ma jeszcze wiele innych korzystnych właściwości zdrowotnych – wspaniale poprawia stan zdrowia fizycznego i psychicznego.

Odczucia każdy ma indywidualne, od intensywnych po znikome, lub zerowe.  Połączenie i jego efekty są zawsze. Można nic nie odczuwać podczas wykonywania sesji, dotyczy to zarówno osoby wykonującej fuzję jak i pacjenta.

Czasami czujemy bolące miejsca podczas seansu, natomiast po sensie jest wyraźna ulga i blokady ropływają się.

Często występujące odczucia to:

ciepło, falowanie, przepływ energii, elektryczne odczucia, łaskotanie, błogość, intensywne bicie serca, drżenie ciała, kołysanie się  ciała, ciężkość, mdłości, smutek, euforia, wolność…

Cokolwiek się  pojawia lub nie pojawia, jest w porządku.

Medytacje można może mieć miejsce podczas osobistego spotkania jak również na odległość. Nie wymaga ona wcześniejszego przygotowania, ważne aby podczas sesji mieć czas tylko dla siebie, w ciszy.

Na sesję na odległość umawiamy się  na konkretny dzień i godzinę. Sesja może odbyć się  na telefon, skype, lub nawet bez kontaktu, po wcześniejszym ustaleniu zasad spotkania. Jest to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią czy światłem, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe, kiedy twoje komórki zmieniają się,pozostają już na wyższej częstotliwości.

Medytacja uzdrawiająca – jak pomaga?

Wiele chorób, bólów i dolegliwości w naszym życiu bierze się z nieprawidłowości w tak fundamentalnych kwestiach jak oddychanie, czy używanie własnych mięśni i myśli. Uspokojony umysł generuje impulsy, które prowadzą do wyciszenia nerwów, doprowadzają do rozluźnienia mięśni i zwiększenia w nich przepływu krwi, oraz dotlenienia komórek ciała. Dzięki medytacji uzdrawiającej masz możliwość odblokowania negatywnej energii, skupiasz się na tym, co najważniejsze, czyli na swoich uczuciach i emocjach, pozwalając im uchodzić z Ciebie i nie gromadzić się niepotrzebnie w Twoim ciele. Dzięki temu oczyszczasz swoje ciało i umysł, dając sobie większą witalność i siłę, by radzić sobie z przeciwnościami losu. Systematyczne sesje medytacji w ciągu dnia przepełnionego wyzwaniami, pozwolą Ci zregenerować się na wskroś, odświeżyć myśli i nabrać sił, by poradzić sobie z problemami. Nie wiesz, jak medytować? Z przyjemnością nauczę Cię prawidłowych technik skupiania swoich myśli, dzięki którym w przyszłości sam będziesz mógł osiągać inny stan świadomości w dowolnych warunkach. To pomoże Ci lepiej spać, skuteczniej radzić sobie ze stresem, być na niego odpornym, zapobiegać wielu chorobom, ale przede wszystkim – czuć się lepiej samemu ze sobą.

To niezwykłe narzędzie, pozwala nam doświadczać powrotu do równowagi na każdym poziomie:

  • fizycznym, materialnym – uzdrowienie, przemiana na poziomie ciała, uziemienie, przyciąganie obfitości, materializowanie swoich pragnień
  • emocjonalnym – uzdrowienie traum, depresji, powrót do radości życia
  • mentalnym – zmiana w percepcji życia, pozytywne, inspirowane Dusza myślenie
  • duchowym – przyspieszony rozwój świadomości, przebudzenie zdolności paranormalnych, niekończąca się przygoda w odkrywaniu KIM JESTEŚ, wszystko, by doświadczyć Oświecenia i przejawić swoja pełnię, boskość w ciele, co jest ostatecznym celem naszego życia na Ziemi

Czy jesteś gotowy/a na wielkie zmiany?

Medytacje Soul Body Fusionpoznanie KIM JESTEŚ, ponowne połączenie ze swoją Dusza, wyższą  Jaźnią i byciem wspaniałym, pełnym mocy Twórca swojego życia. Kiedy po raz pierwszy prawdziwie poczułam to coś i doświadczyłam KIM JESTEM, moje życie zmieniło się  raz na zawsze. Od tego dnia postanowiłam przekazywać tą wiedzę innym. Połączenie duszy z ciałem to nasz naturalny stan. Możesz to sobie wyobrazić w ten sposób,z e Twoje własne światło jesw pełni i trwale połaczone z naszym całem natomiast częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Dzieje się tak z powodu życiowych traum, bólu rozczarowania i żalu.  Na sesji dochodi do zestrojenia duszy z ciałem. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie nasze związki i życie zawodowe. Gdy „więcej” naszego ducha łączy się z komórkami naszego ciała, powoduje to niezaprzeczalną i wyraźną zmianę. Staje się to punktem wyjścia dla nowej rzeczywistości, w której zdrowie, szczęście, obfitość i sens wspierane są z najwyższych wymiarów.

Metoda Soul Body Fusion umożliwia całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami (duszą), otwierasz swojemu ograniczonemu, trójwymiarowemu “ja”, drzwi do doświadczania nowych rzeczywistości, poza czasem i przestrzenią. Podczas sesji następuje ponowne połączenie ze Sobą i niekończąca się  przygodę odkrywania siebie.

Na początku szukamy wsparcia na zewnątrz, ale kiedy dostaniemy już narzędzia, wiemy, że sami jesteśmy w stanie sobie pomóc. Dlatego doświadczenie Soul Body Fusion podczas sesji, a potem poznanie procesu, może być dla Ciebie przełomem do spełnionego życia.

Ile kosztuje i gdzie można jej doświadczyć?

Pojedyncza sesja kosztuje 150 zl

3 sesje na miejscu, lub na odległość kosztują 400 zl

Każda kolejna sesja kosztuje 100 zl

Ile trwa sesja?

Najpierw zalecane jest wykonanie 3 sesji w ciągu 20 dni.

1 sesja trwa około 20 minut

2 sesja odbywa się  po tygodniu i trwa 30 minut

3 sesja obydwa się  po 2 tygodniach od 1 sesji i trwa 30 minut

Czasami czas sesji zmienia się  w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Proces można potem powtarzać nieskończoną ilość razy, a każdy z nich pozwala nam wprowadzać do naszego życia, ciała coraz więcej światła, Światła, którym ostatecznie jesteśmy. Wspaniale jest móc korzystać z tego narzędzia codziennie, choćby parę minut i codziennie podwyższać swoje wibracje.