Rebirthing

Rebirthing – ponowne narodziny, to wyjątkowa praktyka oddechowa, która umożliwia osiągnięcie stanu głębokiego relaksu, mającego służyć jednemu celowi – odnalezieniu wewnętrznego ja i wypuszczenia go na świat. Pamiętaj, jesteś dla siebie najważniejszy, choć w natłoku codziennych obowiązków mogło zdarzyć Ci się o tym zapomnieć. Pozwól, że przeprowadzę Cię przez oddychanie rebirthingowe według ściśle opracowanych zasad, które pomogą Ci odnaleźć się na nowo!

Terapia rebirthing – dlaczego warto się odrodzić?

Odrodzenie wewnętrzne, czyli rebirthing, to próba odtworzenia początków Twojego życia. Gdy pojawiłeś się na świecie, zanim wydałeś pierwszy krzyk, zaczerpnąłeś długiego, pierwotnego oddechu. To właśnie siła tego oddechu jest tym, czego Ci potrzeba, aby się narodzić na nowo. W łonie matki dziecko rozwija się , dojrzewa do tego, aby zaczerpnąć tego pierwszego i kolejnych oddechów. Gdy to zrobi po przyjściu na świat – rozpoczyna się jego prawdziwe, świadome oddychanie. Tę siłę niemowlę z czasem traci, poprzez wszelkie wydarzenia, które kształtują nas w dalszych etapach rozwoju. Odnawiając kontakt ze swoim wewnętrznym noworodkiem, masz szansę znów zacząć oddychać w pełni świadomie – i wykorzystać to do własnych, konkretnych celów!

Rebirthing jak to robić?

Poprzez regularne, systematycznie powtarzane i odpowiednio długo trwające sesje rebirthingu, możesz z tygodnia na tydzień wzmacniać swoją aktualną postawę i rozwijać ją, z korzyścią dla Twoich celów. Zdrowy, prawidłowy i głęboki oddech, wykonany w pełni świadomie, pozwala uwolnić blokady energetyczne, oczyścić przepływ dobrej energii i pogłębić poziom relaksu. To absolutny fundament, na którym zbudujesz swoje zdrowie, umiejętność regeneracji ciała i umysłu, a nawet poprawisz relacje z samym sobą i otoczeniem. Początkowo terapia rebirthing będzie polegała na tym, że poprzez sesje online lub stacjonarne będę uczyć Cię, jak pokonywać własne ograniczenia i oddychać we właściwy sposób. Z czasem, gdy opanujesz umiejętność samokontroli, będziesz sam dla siebie specjalistą od oddychania.

Rebirthing kurs – korzyści

Istnieje wiele korzyści z prowadzenia oddychania w sposób zrównoważony, zdrowy i świadomy. Uwolnienie blokad energetycznych spowoduje u Ciebie przypływ energii, wzrost kreatywności, umiejętności rozwiązywania nawet skomplikowanych problemów. Odbudujesz własną pewność siebie i uporządkujesz swoją przeszłość – to etap niezbędny, aby ją zamknąć i nauczyć się żyć teraźniejszością. Temu głównie mają służyć ponowne narodziny – pozostawieniu za sobą tego, do czego nie mamy już możliwości wrócić, niczym noworodek do łona matki, wzmocnieniu sił i nauczeniu się życia w nowych warunkach, na nieco innych zasadach. Zapewniam Cię, że technika oddychania prowadząca do rebirthingu będzie jednym z najprzyjemniejszych doświadczeń Twojego życia. W krótkim czasie oddychanie rebirthingowe stanie się towarzyszem Twojej codzienności i pomoże Ci doświadczać życia głębiej, pełniej i po prostu piękniej. Bo życie po ponownych narodzinach może być tylko wspanialsze – i dołożę wszelkich starań, abyś się o tym przekonał!