Psychoterapia

Prowadzę indywidualne warsztaty jako psychoterapeta oraz nauczyciel jogi i oddechuaby skutecznie leczyć depresję, nerwicę oraz fobie aby pokonać ataki paniki i pozbyć lęku. Jako konsultant Ajuverdyjski podchchdzę do każdego pacjenta indywidualnie i holistycznie. Ponieważ jestem psychoterapetą, nauczycielem jogi, instruktorem oddechu, konsultantem ajuverdyjskim wiem jak radzić sobie ze stresem aby skutecznie wzmocnić poczucie własnej wartości.

Co daje Ci połączenie psychoterapii wraz z prawidłowymi metodami oddechowymi?

Połączenie psychoterapii z różnymi metodami oddechowymi, z technikami uwalniającymi, przynoszą  efekty szybciej niż sama psychoterapia. Możesz spodziewać się wyników usunięcia dolegliwości nawet nagle. Zależność między oddychaniem, a stanem naszej psychiki jest bardzo duża. Chociaż na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, w zależności od sytuacji oddech ulega zmianie. Tępo oddechu zmienia się w zależności od tego, o czym myślimy i jakie emocje nam aktualnie towarzyszą. Każda sytuacja, która wywołuje stres, powoduje automatyczne spłycenie oddechu, wzrost ciśnienia tętniczego krwi, a także nieświadome napięcie mięśni. Im dłużej się stresujemy, tym oddech coraz częściej staje się nieregularny i niespokojny.

Co zyskujesz w terapii metodami oddechowymi połaczonymi z psychoterapią pozytywną:

 • Uwalnianie emocji przy zastosowaniu metod oddechowych jest zmianą potrafiącą zachodzić bardzo szybko nawet gwałtownie. Nagle z tygodnia na tydzień , schematy, jakimi się dotąd kierowaliśmy mogą nagle zniknąć, a długotrwałe zahamowania, fobie, lęki mogą zostać uwolnione w ciągu kilku minut, godzin lub dni. Wyraźnie skracamy czas powrotu do równowagi.
 • Nagłym zmianom towarzyszy wyrażny wzrost witalności.
 • Następuje rozwój emocjonalny. Uwolniona energia życiowa zasila pozytywne postawy, myśli i uczucia wraz z sukcesywnym wzrostem osobistej wartości.
 •   Techniki oddechowe, medytacja prowadzona, techniki uwalniania wspierają i przyśpieszają psychoterapię, a także wznoszą nas na wyższe poziomy wartości.
 •  Cele techniki uwalniania znacznie wykraczają poza cele psychoterapii.
 • Ostatecznym jej dążeniem jest całkowita wolność oraz życie w lekkości dnia codziennego.
 • Wyeliminowanie ograniczających programów mentalnych i emocjonalnych, osiągniecie nieuwarunkowanego umysłu, a w końcu przekroczenie samego umysłu i wejście w wyższe stany świadomości akceptacji i pokoju.
 • Uwolnienie i odpuszczenie jednego negatywnego uczucia uwalnia również energię ukrytą za wieloma innymi negatywnymi uczuciami.
 • Wywiera wpływ na nas całościowo- we wszystkich obszarach życia. ( życie prywatne i zawodowe)
 •  Kiedy uwalniamy napięcie ukryte za daną emocją, wówczas przestaje się ona w ogóle pojawiać. Na przykład jeśli przez jakiś czas nieustannie uwalniamy strach, w końcu nasz zapas leków się wyczerpie we wszystkich płaszczyznach naszego życia. Trudno nas wtedy już czymkolwiek przestraszyć. Osoba, która uwolni się z lęku, zwyczajnie nie ma w sobie strachu o nic.
 • Wyeliminowanie gniewu , złości i strachu powoduje odczuwanie akceptacji i pełnej miłości do życia oraz ludzi.
 • Przywrócony zostaje prawidłowy sen oraz znikają problemy z zaśnięciem.
 • Przywrócenie równowagi w życiu w krótkim czasie.

Gdy odpowiednio dużo negatywnych uczuć zostanie uwolnione, przyczyna cierpienia, depresja, sama się ujawnia. Kiedy ją uwolnimy i przestajemy się z nią utożsamiać-nagle zniknie. Pod dobrym okiem wykwalifikowanego terapeuty uwalnianie choroby  może nastąpić bardzo szybko i prosto, niemal na poczekaniu może niekiedy przynieść wielką zmianę, nagle.  Pięknie to opisuje słynny wykładowca ( Harvard, Oxford i inne), znany psychiatra David R. Hawkins porównując to zaprzęgniętej bryczki przez woły i statku kosmicznego.

Uwolnij się od negatywności i dotrzyj do źródła swojej mocy. Poznaj szybkie sposoby pomocy sobie w depresji oraz innych dolegliwościach.

 W jakim czasie przywrócisz równowagę w Twoim życiu zależy głównie od Ciebie. Okres może wynosić od kilku do kilkunastu tygodni. Sesje odbywają się zazwyczaj cotygodniowo lub dwa razy w tygodniu. Po każdej sesji zauważysz wyraźną różnicę oraz ulgę natomiast systematyczna praca, według harmonogramu terapeuty przynosi najszybsze efekty. Każda sesja trwa od 60 minut do 90 minut. Pierwsza sesja 120 minut. Koszt terapii indywidualnej : pierwsza sesja 120 minut 230 zł. Sesja 60 minutowa 130 zł, sesja 90 minut 180 zł.