Zadbaj o swoją skórę na wiosnę! Dzień kobiet tuż..tuż..

Jak dbać o skórę twarzy po zimie? Postawanie zmarszczek po zimie jest naturalnym zjawiskiem. Dla wielu osób to źródło kompleksów. Nic więc dziwnego, że szukamy rozwiązań na złagodzenie suchej skóry po zimie. Wychodząć na przeciw Waszym oczekiwaniom zapraszamy na ofertę na wiosnę. Dowiedz się, które z nich dają najlepsze rezultaty. Przygotowaliśmy szereg zabiegów łączonych, które jednocześnie wygładają oraz nawilżają skórę.

Gorąco polecamy zabieg endormologii, liporadiologi wzbogaconej o światło na podczerwień w połączeniu z ampułką retinolu oraz łagodnymi kwasami złuszczającymi. Zabieg trwa około go minut. Efekt to wygładzona skóra. Zaleca się od 3 do 6 zabiegów w odstępach około 4 dni. Koszt zabiegu to tylko 145 zł zamiast 185 zł. Pakiet 6 zabiegów to tylko 800 zł, zamiast 960 zł.

Zabiegi na zimę mocno nawilżające i ochraniające znajdziesz w zakładce zabiegi na twarz. Posiadamy bogatą ofertę zabiegów na twarz.

HYDRAZONE HYDRAZONE- gwarancja dogłębnie oczyszczonej skóry oraz doskonałego odżywienia. Zabieg jest najmniej inwazyjnym oczyszczeniem skóry, w pełni bezpiecznym i bezbolesnym.

HYDRAZONE- to połączenie kilku najskuteczniejszych technologii w celu osiągnięcia spektaklularnych efektów w krótkim czasie dzięki wykorzystaniu jednej lub połączeniu kilku funkcji w zależności od problemu.

Zabieg dogłębnego oczyszczania wodorowego wykorzystuje spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki urządzeniu wodór jest wprowadzany w głąb skóry, niszczy wolne rodniki, co powoduje widoczne odmłodzenie skóry. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, nie wymaga stosowania igieł. Wykorzystuje działanie podciśnienia.

O wolnych rodnikach RFT mówi i pisze się wiele w kontekście urody i zachowania młodego wyglądu, głównie podkreślając ich szkodliwy wpływ na kondycję skóry. Warto wiedzieć, że są one potrzebne w przebiegu wielu procesów komórkowych, niemniej jednak z upływem czasu powstaje ich coraz więcej. Nadmiar RFT wpływa DESTRUKCYJNIE na białka, lipidy oraz kwasy nukleinowe w komórkach, a widocznym rezultatem jest starzejąca się skóra, która traci jędrność, zdrowy kolor, napięcie i świeżość.

Na czym polega zabieg?

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Od naszych pacjentów najczęściej słyszymy, że po zabiegu oczyszczania wodorowego czują, że ich skóra nigdy nie była taka czysta!

Oczyszczanie wodorowe składa się z etapów:

Oczyszczanie wodorowe MAXI dzieli się na etapy, dzięki którym uzyskuje się efekt skóry idealnie oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej i zregenerowanej:

 • Etap I – neutralizacja wolnych rodników za pomocą wody wodorowej. Wolne rodniki wiążą się z dostarczonymi jonami wodoru tworząc tak potrzebne skórze wodę i czysty tlen.
 • Etap II – eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka. Na tym etapie usuwa się obumarłe komórki, ponieważ utrudniałyby działanie substancji aktywnej.
 • Etap III – dotlenienie, które ma ułatwiać wprowadzenie antyoksydantów. Tlen wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych, stymuluje także wytwarzanie elastyny i kolagenu.
 • Etap IV – rozprowadzenie antyoksydantów na obszarze zabiegowym. Ich zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed ponownym wytworzeniem nadmiaru wolnych rodników, a także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
 • Etap V – wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej, w głębsze warstwy skóry, za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadza ona do drgania komórek, wywołuje efekt termiczny, relaksację struktur komórkowych, odprężenie mięśni i pobudza krążenie krwi oraz limfy. Rezultatem jest lepszy metabolizm i regeneracja komórek.
 • Etap VI – zabieg anty-aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falę radiową. Uzyskany w ten sposób efekt termiczny stymuluje tkanki i włókna kolagenowe, a w rezultacie poprawia elastyczność i wygładza skórę.

Terapia wodorowa pozwala głęboko oczyści skórę z zanieczyszczeń oraz sebum dzięki zastosowaniu strumienia wody nasyconego wodorem skóra po zabiegu jest świeża czysta i nawilżona.Dodatkowe właściwośći pierwiastka jakim jest wodór wpływają również na spowolnienie procesu starzenia komórkowego Fonoforeza sprawia że składniki aktywne zawarte w dedykowanych kosmetykach mogą być efektywnie wtłaczane w głąb skóry Mikroprądy NNM to zabieg gdzie któremu w skórze wytwarzają się mikropory mogą spowodować swobodnie wnikać składniki aktywne kosmetyków Hot and cold therapy to zabieg wykorzystujący wpływ ciepła oraz zimna w celu uaktywnienia pracy naczyń krwionośnych i odżywione a skóra ujędrniona i podniesiona.

Terapia wodorowa pozwala w sposób skuteczny a zarazem nieinwazyjnej oczyścić oczyścić skórę poprawić jej zagęszczenie nawilżyć oraz wzmocnić witalność zabiegi dedykowane są dla osób borykających się z płytką unaczynioną do nadmiernego wytwarzania sebum pozbawionym witalności lub tak zwanej skórką palacza klienci już po pierwszym zabiegu mogą cieszyć się nawilżonej do pełnionej oraz odżywionej ty skóry.

W zależności od potrzeb Twojej skóry wykonujemy tyle etapów, ile jest konieczne. Jeżeli jesteś w ciąży lub w czasie karmienia – pomijamy te etapy zabiegu, które mogłyby Ci zaszkodzić. ZABIEG JEST WSKAZANY U KOBIET W CIĄZY! 

Ile zabiegów powinnam wykonać?

 • jeden zabieg dla szybkiego i skutecznego oczyszczenia skóry, seria zabiegów połączonych z ampułkami odmładzającymi dla utrzymania efektów. Zabieg oczyszczania wodorowego możesz robić co 14 dni, widoczne efekty odmłodzenia są po 4 zabiegach. Podczas zabiegu po oczyszczaniu aplikujemy  ampułki, które w zależności od składu będzie działała na skórę np. nawilżająco, regenerująco czy odmładzająco.

Wskazania do oczyszczania wodorowego:

 • zanieczyszczenia skóry
 • brak elastyczności
 • zmarszczki
 • wiotkość skóry
 • skóra sucha, ziemista, niedotleniona

#efekty

 • wyraźnie odmłodzona, napięta i dogłębnie oczyszczona skóra
 • odnowienie, nawilżenie i regeneracja skóry
 • poprawa kolorytu skóry
 • stymulacja mikrokrążenia
 • promienny wygląd
 • spłycenie zmarszczek
 • normalizacja wydzielania sebum