Terapia wodorowa- dotlenienie, oczyszczenie i odżywianie skóry!!Zadbaj o swoją skórę na wiosnę!

HYDRAZONE HYDRAZONE- gwarancja dogłębnie oczyszczonej skóry oraz doskonałego odżywienia. Zabieg jest najmniej inwazyjnym oczyszczeniem skóry, w pełni bezpiecznym i bezbolesnym.

HYDRAZONE- to połączenie kilku najskuteczniejszych technologii w celu osiągnięcia spektaklularnych efektów w krótkim czasie dzięki wykorzystaniu jednej lub połączeniu kilku funkcji w zależności od problemu.

Zabieg dogłębnego oczyszczania wodorowego wykorzystuje spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki urządzeniu wodór jest wprowadzany w głąb skóry, niszczy wolne rodniki, co powoduje widoczne odmłodzenie skóry. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, nie wymaga stosowania igieł. Wykorzystuje działanie podciśnienia.

O wolnych rodnikach RFT mówi i pisze się wiele w kontekście urody i zachowania młodego wyglądu, głównie podkreślając ich szkodliwy wpływ na kondycję skóry. Warto wiedzieć, że są one potrzebne w przebiegu wielu procesów komórkowych, niemniej jednak z upływem czasu powstaje ich coraz więcej. Nadmiar RFT wpływa DESTRUKCYJNIE na białka, lipidy oraz kwasy nukleinowe w komórkach, a widocznym rezultatem jest starzejąca się skóra, która traci jędrność, zdrowy kolor, napięcie i świeżość.

Na czym polega zabieg?

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Od naszych pacjentów najczęściej słyszymy, że po zabiegu oczyszczania wodorowego czują, że ich skóra nigdy nie była taka czysta!

Oczyszczanie wodorowe składa się z etapów:

Oczyszczanie wodorowe MAXI dzieli się na etapy, dzięki którym uzyskuje się efekt skóry idealnie oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej i zregenerowanej:

 • Etap I – neutralizacja wolnych rodników za pomocą wody wodorowej. Wolne rodniki wiążą się z dostarczonymi jonami wodoru tworząc tak potrzebne skórze wodę i czysty tlen.
 • Etap II – eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka. Na tym etapie usuwa się obumarłe komórki, ponieważ utrudniałyby działanie substancji aktywnej.
 • Etap III – dotlenienie, które ma ułatwiać wprowadzenie antyoksydantów. Tlen wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych, stymuluje także wytwarzanie elastyny i kolagenu.
 • Etap IV – rozprowadzenie antyoksydantów na obszarze zabiegowym. Ich zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed ponownym wytworzeniem nadmiaru wolnych rodników, a także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
 • Etap V – wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej, w głębsze warstwy skóry, za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadza ona do drgania komórek, wywołuje efekt termiczny, relaksację struktur komórkowych, odprężenie mięśni i pobudza krążenie krwi oraz limfy. Rezultatem jest lepszy metabolizm i regeneracja komórek.
 • Etap VI – zabieg anty-aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falę radiową. Uzyskany w ten sposób efekt termiczny stymuluje tkanki i włókna kolagenowe, a w rezultacie poprawia elastyczność i wygładza skórę.

Terapia wodorowa pozwala głęboko oczyści skórę z zanieczyszczeń oraz sebum dzięki zastosowaniu strumienia wody nasyconego wodorem skóra po zabiegu jest świeża czysta i nawilżona.Dodatkowe właściwośći pierwiastka jakim jest wodór wpływają również na spowolnienie procesu starzenia komórkowego Fonoforeza sprawia że składniki aktywne zawarte w dedykowanych kosmetykach mogą być efektywnie wtłaczane w głąb skóry Mikroprądy NNM to zabieg gdzie któremu w skórze wytwarzają się mikropory mogą spowodować swobodnie wnikać składniki aktywne kosmetyków Hot and cold therapy to zabieg wykorzystujący wpływ ciepła oraz zimna w celu uaktywnienia pracy naczyń krwionośnych i odżywione a skóra ujędrniona i podniesiona.

Terapia wodorowa pozwala w sposób skuteczny a zarazem nieinwazyjnej oczyścić oczyścić skórę poprawić jej zagęszczenie nawilżyć oraz wzmocnić witalność zabiegi dedykowane są dla osób borykających się z płytką unaczynioną do nadmiernego wytwarzania sebum pozbawionym witalności lub tak zwanej skórką palacza klienci już po pierwszym zabiegu mogą cieszyć się nawilżonej do pełnionej oraz odżywionej ty skóry.

W zależności od potrzeb Twojej skóry wykonujemy tyle etapów, ile jest konieczne. Jeżeli jesteś w ciąży lub w czasie karmienia – pomijamy te etapy zabiegu, które mogłyby Ci zaszkodzić. ZABIEG JEST WSKAZANY U KOBIET W CIĄZY! 

Ile zabiegów powinnam wykonać?

 • jeden zabieg dla szybkiego i skutecznego oczyszczenia skóry, seria zabiegów połączonych z ampułkami odmładzającymi dla utrzymania efektów. Zabieg oczyszczania wodorowego możesz robić co 14 dni, widoczne efekty odmłodzenia są po 4 zabiegach. Podczas zabiegu po oczyszczaniu aplikujemy  ampułki, które w zależności od składu będzie działała na skórę np. nawilżająco, regenerująco czy odmładzająco.

Wskazania do oczyszczania wodorowego:

 • zanieczyszczenia skóry
 • brak elastyczności
 • zmarszczki
 • wiotkość skóry
 • skóra sucha, ziemista, niedotleniona

#efekty

 • wyraźnie odmłodzona, napięta i dogłębnie oczyszczona skóra
 • odnowienie, nawilżenie i regeneracja skóry
 • poprawa kolorytu skóry
 • stymulacja mikrokrążenia
 • promienny wygląd
 • spłycenie zmarszczek
 • normalizacja wydzielania sebum