Epilacja laserowa

Epilacja laserowa oszczędność czasu i pieniędzy i brak stresu – nie potrzebujesz już  golenia i zakupu jednorazowych maszynek, kremów, wosków czy depilatorów!
Zabieg epilacji laserowej usuwa ponad 90% włosów i jest trwałą metodą na pozbycie się owłosienia na całym ciele.  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii stworzyliśmy urządzenie łączące funkcje trzech laserów w jednym, który emituje jednocześnie, aż trzy długości fali: 755nm, 808nm oraz 1064nm.  W laserze Versus™ 3 Color zastosowano również wyjątkowy system chłodzenia Cool Up™. Sprawia on, że zabieg jest przyjemny i bezbolesny.   Zabiegi są bezbolesne i bezpieczne, a klientki cenią to, że wystarczy o połowę mniej zabiegów niż przy innych laserach dostępnych na rynku. Dzięki temu oszczędzają czas, pieniądze i unikają stresu.

Należy wykonać około 6 do 8 zabiegów w odstępie od 3 to 6 tygodni , aby cieszyć się zawsze gładką skórą. Dzieje się tak dlatego, że światło lasera trwale niszczy cebulkę włosa, która jest odpowiedzialna za produkcję owłosienia.
To bezpieczna metoda, ponieważ światło lasera dociera jedynie do cebulek włosów, nie wpływając na tkanki, które je otaczają. Światło lasera dociera do brodawki i niszczy naczynka odżywiające cebulkę (mieszek) włosa. Nie odżywiany mieszek obumiera a co za tym idzie uniemożliwiony jest jego dalszy wzrost. Laser nie narusza innych naczyń krwionośnych oraz otaczających tkanek. Penetruje skórę na głębokości od 5 do 6 mm, czyli dokładnie na tej, na której znajdują się cebulki włosów.

Dzięki zastosowaniu w laserze Versus 3 kolor najnowszej technologii trzyzakresowej wiązki, epilacja jest skuteczniejsza niż dotychczas! Zastosowanie tej innowacji umożliwia działanie na różne rodzaje włosów oraz wykonywanie zabiegów u klientów z różnymi foto typami skóry dotychczas było to niemożliwe aby jeden laser do epilacji miał tak szerokie spektrum działania i zastosowania laser Versus 3 kolor doskonale radzi sobie z każdym powodzeniem włosa nawet z tym najbardziej opornym.

Versus 3 kolory jest idealnym rozwiązaniem dla klientów z problemem wrastających włosów i zapaleniem mieszka włosowego. Działanie wiązki laserowej wycisza Stany zapalne a także wpływa na ich szybsze gojenie. Skóra staje się idealnie gładka epilacja to jedyny sposób aby raz na zawsze pozbyć się problemu wrastających włosków.

Naszym laserem versus 3 kolor usuniemy owłosienie trwale bezboleśnie z każdego miejsca na ciele bez względu na ich grubość !