13 kwietnia w sobotę odbędą się 3,5 h warsztaty oczyszczania energetycznego (oczyszczania dziecięcej matczynej, ojcowskiej rany). Oczyszczanie energetyczne na czym polega? na pozbyciu się ze swojego życia nagromadzonej złej energii, która nam nie służy. Zablokowana energia sprawia, że nasze życie przepełnione jest żalem, troskami, rozgoryczeniem, zniechęceniem. To przekłada się na całe nasze życie. Nie pozwala nam normalnie funkcjonować, zaburza nasz wewnętrzny spokój, życie w równowadze. Jeśli czujesz, że dopada Cię bezsenność, budzisz się w nocy lub gdy czujesz niepokój, jesteś rozbity szybko wpadasz w irytację, to te warsztaty są dla Ciebie. Warsztaty skierowane są dla kobiet i mężczyzn od 16 roku życia.

Koszt 200 zł. Możliwość uczestnictwa on-line poprzez Google Meet.

Uwolnienie z jednoczesnym odpuszczaniem jest jak nagłe pozbycie się wewnętrznego napięcia oraz jak zrzucenie cieżary, który nosimy latami. Towarzyszy mu natychmiastowa ulga i lekkość oraz poczucie wolności i szczęścia. Jest to rzeczywisty mechanizm umysłu- każdemu zdarzyło się tego doświadczać.

Przykład jak działa uwalnianie matczynej, ojcowskiej rany, nawyków, schematów, które nam nie służą:

Jeśli w trakcie poważnej kłótni jesteś zdenerwowany, wściekły i nagle do Ciebie dotrze, że było to absurdalne i niedorzeczne i zaczniesz się z tego śmiać to napięcie zostaje uwolnione. W jednej chwili znika gniew, strach, poczucie bycia atakowanym i czujesz uwolnienie i spokój. Tak właśnie przechodzimy proces oczyszczania energetycznego. Nosimy latami urazy z dzieciństwa myśląc, że one zniknęły, natomiast ciągłe powtarzają się te same schematy w życiu. Jeśli spotykamy i przyciągamy toksyczne relacje, doświadczenia i one się powtarzają to zastanów się nad swoim dzieciństwem i uwolnij ból z przeszłości.

Wszelkie fizyczne, emocjonalne i psychologiczne kondycje w głównej mierze mają korzenie w dzieciństwie. Jeśli jako dziecko nie mogłeś wyrazić swobodnie tego, co naprawdę czujesz, bądź poradzić sobie z trudnym doświadczeniem, związane z tym emocje zostały “zamrożone” w twoim ciele na poziomie komórkowym, układu nerwowego, jak i hormonalnego. Oddech okazuje się być tutaj bardzo pomocnym narzędziem. Technika oddechowa połączonego, świadomego oddechu tworzy pomost pomiędzy własnym ciałem, a zablokowanymi emocjami, by je zauważyć, poczuć i w konsekwencji uwolnić.

Kiedy spotykamy kogoś lub coś co uruchamia w nas te emocje, cierpimy. To właśnie wtedy budzą się w nas niekontrolowane zachowania, takie jak nagły wybuch gniewu, złości, agresji, depresje, poczucie odrzucenia czy zalewająca fala smutku. Spirala błędnego koła, bo po eksplozji odczuwamy jeszcze większą pretensję do siebie.

Twój komentarz: