08-09.03.2024 Kurs dla kobiet po przejściach, traumach, rozwodach, odeściu bliskiej osoby.

Jestem konsultantem ajewerdyskim, psychoterapeutą, nauczycielem jogi, masażystą, kosmetologiem, nauczycielem Reiki oraz międzynarodowym instruktorem oddechu itd., można by dalej wymieniać;-) ale przede wszystkim jestem mamą 11 letniego wspaniałego syna. Pracowałam na stanowisku dyrektorskim w korporacji zarządzanej przez męskie autorytety, a mimo to wiedziałam jak odnieść sukces.  Piastowałam wysokie stanowiska w banku przez kilkanaście lat, byłam również kierownikiem sieci sklepów oraz przedsiębiorcą zatrudniającą kilkadziesiąt osób. Miałam kochającą się rodzinę, zdrowie, wymarzony dom, swoją firmę, dwóch synów, wszystko układało się jak w bajce i trwało latami. Następnie przyszedł krach, tragedia i straciłam wszystko, ale jednak potrafiłam na nowo odnaleźć siebie. Odszukać radość życia i spokój ducha. Patrzeć na świat przez pryzmat miłości, a nie oceniania, żalu czy smutku.

Chciałabym Cię zaprosić na Kus:

Siła kobiet- comiesięczne spotkania podnoszące poczucie własnej wartości i nauki życia na nowo.

Siła jest w nas, a nie w zewnętrznych bodźcach i ludziach. O tym wszystkim dowiesz się na kursie w dniu Kobiet 08-09 marca.08 marca od godziny 17:00 do 21:00 oraz 09 marca od 10:00 do 14:00. Nie bez powodu wybrałam ten termin.

Pokarzę Ci techniki i możliwości jak możesz na nowo zacząć żyć. Jak znów możesz błyszczeć jak klejnot w wśród pereł życia jakimi jesteśmy. Wspólnota między kobietami zawsze była. Jeśli zejdziemy głębiej w kobiecą jakość dostrzeżemy, że współbycie i współdziałanie to nasz naturalny stan. Odważnie płynę przez moje odczucia, empatię do uczestniczek, czując swoje ciało i ufając sobie.

 Kurs opierać się będzie nie tylko na teorii, ale głównie na praktyce. To spotkanie, odmieni twoje życie, jest to miejsce gdzie każda kobieta może przyjść i zostanie wysłuchana. Bez oceniania, bez dawania rad. Tworzę społeczność świadomych kobiet, do której można dołączyć na każdym etapie życia, bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków – może poza byciem kobietą. Na tym kursie spotkasz się z innymi kobietami na tyle, na ile masz odwagę otworzyć się sama na siebie. Dodatkowo w grupie kobiet dostrzeżesz perspektywę innych, poszerzysz swoją „bańkę” i zauważasz, że nie jesteś sama. Że są inne, które mają i czują podobnie. Jako ludzie mamy w sobie atawistyczny zapis: „by przetrwać potrzebujemy grupy”. W grupie będziemy stosowały różne techniki z jogi , ajuwerdy, techniki oddechowe oraz psychoterapii, których się sama nauczyłam i wiem, że pomogą każdemu bez wyjątku. Po kursie odzyskasz i dowiesz się jakie drzemią w Tobie wartości. Ważne jest, by ze sobą współpracować, by tworzyć wspaniałości w połączeniu i zjednoczeniu ze sobą. Przed nami dużo godzin rozmów oraz jeszcze więcej praktyki.

Często zadajemy sobie pytania:

Jak znaleźć  swoją siłę po rozstaniu z partnerem, po śmierci bliskiej osoby, po utracie pracy? Jak wyjść z depresji? Jak znów być codziennie uśmiechniętą?

Wchodząc w związek z ukochaną osobą, bardzo mocno się angażujemy. Poświęcamy sporo zasobów na stworzenie dobrej, długotrwałej  relacji,to samo dotyczy pozycji w pracy itd.

Partner zapewnia nam bezpieczeństwo emocjonalne i optymalne pobudzenie. Liczymy na to, że w trudnych chwilach małżonek będzie służył nam pomocą, a zapominamy, że mamy też siebie.

 Jak mamy sobie pomóc kiedy zabraknie bliskiej osoby? Kiedy stracimy pracę? Kiedy stracimy wszystko? Kiedy przychodzi śmierć dziecka, małżonka?

Sama przez to przechodziłam. Straciłam pracę, męża oraz ukochanego syna. Dlatego pragnę się z wami podzielić co trzeba zrobić aby na nowo odzyskać swoją siłę oraz radość życia. Ty też możesz na nowo być szczęśliwą kobietą. Ważne jest abyś przestała się lękać, że sobie nie poradzisz i abyś otworzyła się na nowo na świat.

Przed nami dużo godzin rozmów oraz jeszcze więcej praktyki.

 Zapisy na spotkanie poprzez formularz na stronie: jogaoddechu.pl oraz poprzez e-mail: joga.oddechu.pl. Koszt kursu 300 zł poprzedzone zaliczką na konto do dnia 29.02.2024: 34 1050 1344 1000 0091 3972 2152 lub blikiem na nr tel: 695070251

Twój komentarz: