Lecznicze masaże dla seniorów. Rehabilitacja osób starszych w domu. Fizjoterapia dla seniora. Leczenie podologiczne, leczenie odcisków, wrastających paznokci, sztywności kręgosłupa i mięśni. Usuwanie modzeli zrogowaciałego naskórka. Pedicure stóp i dłoni.

https://youtu.be/YFLMmSyfenc.

Odprężający masaż całego ciała, który łagodzi dolegliwości charakterystyczne u osób w zaawansowanym wieku. 

Masaż Tajsk dla osób powyżej 50 roku życia – rekomendowany dla osób w zaawansowanym wieku tzw. seniorów. Jest to masaż całego ciała z olejkami aromatycznymi, skoncentrowany szczególnie na wyeliminowaniu lub zmniejszeniu dolegliwości związanych z sztywnością mięśni, eliminacją bólów stawów, wzmocnieniu kończyn oraz poprawie przepływu krążenia limfy w całym ciele. 20 letnie doświadzenie osoby masującej jest tutaj bardzo przydatne i kluczowe.

Masaż ten należy do grupy relaksujących, odprężających, masaży delikatnych, bez żadnych elementów rozciągania, tzw. stretchingu ( wykręcania, naciągania czy też rozciągania) Wykonywany jest zawsze w pozycji leżącej, na identycznym łóżku do masażu co pozostałe z oferty np. balijski czy lomi lomi. zarezerwuj na booksy instytut-mindful.booksy.com

One comment

Twój komentarz: