Pragniesz wyleczyć poniższe dolegliwości? Ból, ból kręgosłupa, ból promieniujący, dysk, dyskopatia, dźwiganie, jądro miażdżyste, krążek międzykręgowy, kręgosłup, masaż kręgosłupa, mięśnie, mięśnie grzbietu, mięśnie głębokie, mięśnie powierzchowne, mięśnie przykręgosłupowe, praca siedząca,  przeciążenie kręgosłupa, przeciążeniowe zespoły bólowe kręgosłupa, rehabilitacja domowa, możliwa rehabilitacja w domu, rwa kulszowa, stabilizatory grzbietu, terapia kręgosłupa, terapia manualna.

Zapraszam na łagodną gimnastykę dla seniorów (i nie tylko) oraz masaże.

Podczas ćwiczeń koncentrujemy się na uważnej i łagodnej pracy z kręgosłupem, stopniowym uruchamianiu stawów, wzmacnianiu mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej sylwetki. Kręgosłup to stabilizator i amortyzator dla naszego organizmu. Jest on narażony na wiele urazów, dlatego bardzo ważne jest, aby o niego zadbać, wykonując odpowiednie ćwiczenia. Nauczę Cię jak możesz zadbać o kregosłup i jak możesz wzmocnić przyczepy przygręgosłupowe zapobiegniesz wyniszczeniu kręgosłupa oraz towarzyszącemu temu bólowi pleców.

Regularna praktyka wyraźnie poprawia komfort życia. Zapewniamy indywidualne podejście do praktykujących i miłą atmosferę. Zapraszamy wszystkich bez względu na aktualną kondycję fizyczną, poza przypadkami wyraźnych przeciwwskazań medycznych. Wymagana jest możliwość samodzielnej zmiany pozycji, np. powstania z pozycji leżącej.

Zajęcia zdrowy kręgosłup odbywają sie w czwartki o godzinie 16:30 w Budynku Moku w Żorach w Rebusie. Masaże w budynku VitaSport.

Koszt zajęć jednorazowych to 35 zł.

Karnet 4 wejscia 120zł- 30 zł

Karnet 8 wejść 200 zł- 25 zł

Twój komentarz: