Prezent na Święta bądź oryginalny! 2w 1- Odkryj masaż kamieniami i masaż dźwiękiem!

Nie masz pomysłu na prezent?

Połączenie Masażu kamieniami i dżwiękiem to doskonała forma spędzenia czasu. To przeżycie nie tylko dla ciała, lecz także dla Waszych dusz! Zostawcie za sobą codzienny stres i cieszcie się odprężającym masażem. Masaż to najlepsza forma na relaks. Odpowiednie uciskanie ciała pozwala się odprężyć i zapomnieć na chwilę o całym świecie. Okazuje się, że można też zrobić 2w1 masażem kamieniami i dźwiękiem! Sprawdź, na czym polega?

Od XVI w. jasne już było, że pomaga w leczeniu wielu schorzeń, więc stał się niezwykle popularny. O nim wciąż słyszało niewielu, a szkoda, bo jego właściwości są rewelacyjne! Dzwony rurowe – instrument z grupy idiofonów, składający się z metalowych rur o średnicy około 3–4 cm, zamocowanych na wspólnej ramie. Do wydobywania dźwięku służy młotek z filcowym lub skórzanym obiciem, którym uderza się w wierzch poszczególnych rur. Dźwięk przypomina dzwony.

Jak Dźwięk – ma wpływ na człowieka?

Masaż dźwiękiem mis i dzwonów rurowych wywodzi się z Tybetu. Chociaż terapia dźwiękami sięga wielu lat wstecz. Już ludzie pierwotni zauważyli, że wystukiwany rytm ma wpływ na ich samopoczucie i nastrój. Masaż i kąpiel w dźwiękach to żadna nowość – tybetańscy mnisi stosują go już od wieków! Masaż trwa około1 godziny: 45 minut masaż gorącymi olejkami, 15 min masaż dźwiękami.

Na czym polega masaż dźwiękiem?

Wibracje mają ogromny wpływ na organizm – docierają do poziomu komórkowego wszystkich narządów. Za ich sprawą sprawą odblokowują meridiany, czyli kanały energetyczne. Dlatego ból wywołany silnym, przewlekłym stresem zmniejsza się, a osoba korzystająca z terapii czuje się odprężona i pełna energii. 

Twój komentarz: