Agnieszka Gąciarek

Agnieszka Gąciarek jestem dyplomowaną Kosmetyczką, absolwentką Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Katowicach, dwukrotną V-ce Mistrzynią w Modelowaniu Paznokci Żelowych.  Posiadam 20-letnie doświadczenie w pielęgnacji dłoni, stóp, skóry twarzy i ciała. Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów z zakresu kosmetologii m. in. mezoterapii igłowej, mezoterapii mikroigłowej, terapii wodorowej, depilacji VERSUS 3 COLOR, Body Contour i wiele innych.

Jestem osobą bardzo kreatywną śledzę trendy w kosmetologii. Codziennie dokładam wszelkich starań, by oferować usługi na najwyższym poziomie, dbając o bezpieczeństwo, komfort i świetne relacje z moimi wiernymi od wielu lat klientkami. Jestem otwarta, uśmiechnięta i odpowiedzialna.

Kosmetyka to nie tylko moja praca, ale i wielka pasja, dlatego wykonywanie tego zawodu daje mi dużo satysfakcji i poczucie spełnienia. Wszechstronne umiejętności sprawiają, że z równym profesjonalizmem wykonuje zarówno zabiegi na ciało, twarz, jak i manicure/pedicure.

Moimi silnymi atutami są: zdolności manualne, poczucie odpowiedzialności w wykonywaniu zabiegów, cierpliwość, takt i kultura osobista. Uwielbiam przebywać pomiędzy ludźmi. Uważam się za osobę szczęśliwą i spełnioną. Moją pasją jest kosmetologia i podróże. Po pracy oddaje się swojej rodzinie. W wolnej chwili lubię czytać książki oraz ćwiczyć na siłowni.