Wyszczuplanie brzucha nigdy nie było tak łatwe!

Technologia, która może zastępować trening na siłowni, pisałam już kilkakrotnie. Body Contour to zabieg, w którym wykorzystujemy pole elektromagnetyczne. Zabieg ten wykonuje się w celu wyrzeźbienia mięśni, wzmocnienia ich, w celu ujędrnienia skóry, spalenia lokalnej tkanki tłuszczowej oraz wymodelowania sylwetki. Zabieg ten można wykonywać w połączeniu z Liporadiologią lub karboksyterapią. Jeden zabieg odpowiada pięciu godzinom ćwiczeń na siłowni, a w momencie jednego zabiegu dochodzi do 20 tys. skurczów mięśni. Urządzenie Body Contour pozwala nieinwazyjnie modelować sylwetkę przez rzeźbienie mięśni i redukcję lokalnej tkanki tłuszczowej. Działa ono poprzez wywoływanie skurczów mięśni, które pobudzają wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Do wyboru jest aż pięć trybów pracy: HIIT (wysoka intensywność na tlenową redukcję tkanki tłuszczowej), Hipertrophy (wzmocnienie mięśni), Siła (trening siły mięśni), HIIT + Hipertrophy (wzmocnienie mięśni i redukcja tłuszczu jednocześnie) oraz Combo (trening hipertroficzny razem z siłowym).

Pakiet 6+1 zabiegów koszt 900 zł pojedyńczy zabieg 210 zł.

Co zrobić z wiotką skórą na brzuchu?

Czy można pozbyć się nadmiaru skóry z brzucha?

 Z pomocą przychodzi innowacyjna metoda, która wykorzystuje energię fal radiowych i mikroigłówki do stymulacji kolagenu i elastyny w skórze. Efektem jest ujędrnienie skóry, redukcja fałdek tłuszczowych i poprawa ogólnej struktury brzucha.

Body contour+karboksyterapia.+ lipoliza.

Zabieg karboksyterapii to nowoczesna metoda, w której do skóry brzucha wprowadza się niewielkie ilości dwutlenku węgla. Ten nieinwazyjny zabieg działa na kilku poziomach, pobudzając krążenie krwi, poprawiając dotlenienie tkanek oraz stymulując produkcję kolagenu

Karboksyterapia to skuteczny zabieg, który wygładza skórę i poprawia jej elastyczność oraz przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej.

Zabieg karboksyterapii umożliwia precyzyjne modelowanie i ujędrnienie brzucha. Dwutlenek węgla, który jest wprowadzany pod skórę, działa na komórki tłuszczowe, powodując ich rozpad. Dodatkowo, poprawia krążenie krwi i limfatyczne, co przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu. Dzięki temu, brzuch staje się bardziej wymodelowany, a skóra jędrna i gładka.

Twój komentarz: