Warsztaty oddechowe & Joga Kundalini- sobota 11.03.2023 godzina 12,00 oraz muzyczna podróż w głąb siebie.

Witajcie, wraz z nadchodzącą wiosną, chciałabym zaprosić Was na kolejne warsztaty, do mojej przestrzeni na podróż z Jogą Kundalini. Jeśli chcesz się rozwijać, potrzebujesz motywacji oraz wzmocnienia energetycznego lub odczuwasz jej brak?

Targają tobą negatywne emocje i potrzebujesz oczyszczenia?

Potrzebujesz jasnego umysłu aby podjąć ważne decyzje?

To zapraszam na 120 minutowe warsztaty jogi  wraz z warsztatami oddechu, które odbędą się w Stanowicach 11.03.2023 o godzinie 12,00. Mała kameralna grupa, koszt 70 zł. Posłuchaj swojej inuicji i wyzwól swoją kobiecą moc!

 Łącznie 120 minut podróży, która rozluźni Twoje ciało, uspokoi myśli i pozwoli Ci dotrzeć do swojego wnętrza. Wszystkie asany będą miały na celu obudzenie w tobie mocy uzdrawiania, oczyszczania i równoważenia punktów energetycznych i przepływów. Następnie w relaksacji dzięki dźwiękom mich tybetańskich, bębnów oraz gongów dasz sobie przestrzeń na chwilę spokoju i czasu dla siebie. Spotkanie to pozwoli Ci na spacer do swojej przestrzeni gdzie spotyka się wiele relaksu, wzmocnienia energetycznego, odblokowania przepływów energetycznych. Instrumenty, które usłyszysz podczas warsztatów wpłyną pozytywnie na funkcjonowanie twojego organizmu docierając swoją wibracją do poziomów komórkowych. Zapisy przez sms tel. 695070251 lub przez formularz na stronie jogaoddechu.pl

NAMASTE

Twój komentarz: