Jak przyciągnąć obfitość? Jak otworzyć się na obfitość finansową?Jak działa masaż dźwiękiem w połączeniu z prowadzoną medytacją?

Podczas masażu dźwiękiem oraz medytując jesteśmy w stanie wprowadzić umysł w fale Delta lub Alfa.
Fale Alfa oraz Delta kontrolują wszystkie czynności organizmu, których nie jesteśmy świadomi. Prawidłowe bicie serca, prawidłowe funkcjonowanie nerek, prawidłowe funkcjonowanie wątroby, prawidłowe oddychanie, prawidłowe trawienie itp. Podczas masażu dźwiękiem wszystko jest zsynchronizowane i działa swobodnie i prawidłowo. Ponadto odczuwamy wzrost empatii, mamy bardzo dobre połączenie z intuicją. Dobra ,,produkcja” fal Delta pozwala nam, bardziej się troszczyć o siebie i innych, bardziej wczuwamy się w ludzi, co generalnie prowadzi do większej otwartości na innych. Doświadczając fal Delta, Alfa łączymy się ze swoją prawdziwą naturą, ze źródłem. To wtedy właśnie dochodzi tzw. uzdrowień, to wtedy właśnie przyciągamy i urzeczywistniamy nasze plany, marzenia, intencje.

Czy jest jakiś super sposób, żeby przyciągać do siebie pieniądze?

Będąc w czystej obecności Tu i Teraz, bez lęku, bez strachu przyciągamy obfitość we wszystkich sferach swojego życia. Wtedy właśnie jesteśmy w stanie uzdrowić naszą przeszłość, uzdrowić nasze relacje, wytworzyć przyszłość, uzdrowić finanse. Zadaj sobie pytanie i zastanów się czy Twoje motywacje do przyciągnięcia pieniędzy są pozytywne? Czy może są związane z pobudkami pochodzącymi z ego? Przyciąganie obfitości działa jednocześnie na przyciąganie pieniędzy jednak trochę w innym wymiarze. Ważnym aspektem jest dzielenie się obfitością.  Nadmierne kumulowanie pieniędzy nie służy obfitości.  Należy usunąć również wszystkie przekonania z poziomu nieświadomego takie jak np:,, pieniądze szczescia nie dają”. Zgłoś się do wykwalifikowanej osoby aby Ci pomogła wydobyć przekonania, które cię blokują w życiu w obfitości.

W obfitości obowiązuje zasada –Jeżeli dajesz coś od siebie, otrzymujesz jeszcze więcej.

Usuń przekonania. Zastanów się dlaczego chesz posiadać wiecej pieniędzy i czy jesteś w stanie się nimi dzielić? Zacznij medytować. Zgłoś się na warsztaty oddechowe i zacznij afirmować. Skupiaj się każdego dnia na pozytywach. Codziennie przed spaniem wypisz na kartce rzeczy, za które jesteś wdzięczny. Zacznij zmieniać swoje życie i uwierz, że wszystko zależy od Ciebie, że wszystko możesz zmienić i możesz żyć lekko w obfitości i miłości ❤️Wdzięczność przyciąga obfitość. To od Ciebie zależy jak ukształtuje się Twoja przyszłość i czy będziesz szczęśliwy. Naucz się wprowadzać umysł w fale Alfa, Delta. Odblokuj swoje czakry i pozwól aby energia mogła przez nie swobodnie płynąć. Spełniaj swoje marzenia i zacznij lekko żyć. Pozwól aby życie Cię samo niosło jak dmuchawiec na wietrze, poczuj lekkość. Bądź wolnym i rób to co kochasz, a nie to co musisz. Jeśli to czytasz tzn, że Twoja intuicja skierowała Cię do zrobienia kolejnego kroku w życiu. Kroku do wolności i bycia szczęśliwym.

Twój komentarz: