Jak mogę wprowadzić równowagę w moim życiu? Jak zwiększyć swoją wydajność i zwiększyć poziom własnej energii? Jak uwolnić strach? –  Terapie uwalniania negatywnych emocji oparte na technikach Davida R. Hawkinsa.

Jedną z możliwości osiągnięcia równowagi w życiu jest terapia uwalniania emocji połączona z różnymi metodami oddechowymi. Gdy uznamy i uwolnimy wszystkie negatywne uczucia, a z małości przejdziemy w rozpoznanie swojej wielkości, którą jest wewnętrzna radość z dawania i kochania, wówczas rzeczywiście żadna strata nie zdoła nas zranić. Gdy odnajdziemy źródło szczęścia w sobie staniemy się odporni na straty pojawiające się w naszym życiu. Dzięki terapiom uwalniania emocji przestajemy zasilać smutek, żal, stratę leczymy swoje emocjonalne rany i zapobiegamy im na przyszłość. Strach zostaje zastąpiony zaufaniem akceptacją, przynosząc dobre samopoczucie i równowagę. Pozbycie się stłumionych emocji wpływa korzystnie na stan zdrowia. Zmniejsza niepokój i negatywne emocje. Znika potrzeba by sięgać po  alkohol, narkotyki i nadmiernie długi sen. Zwiększa jednocześnie witalność, uważność, dobrostan. Kiedy negatywne uczucia zostają uwolnione, poziom uczuć pozytywnych nieprzerwanie wzrasta. Wszelkie nasze relacje poprawiają się. Mamy mniej konfliktów z innymi oraz wydajniej pracujemy. Usunięcie negatywnych blokad pozwala osiągnąć cele zawodowe z dużą łatwością. Techniki, które nauczymy się na zajęciach  można stosować  w zaciszu własnego, w dowolnym momencie. Odpuszczenie negatywnych emocji sprawia, że doświadczamy stale rosnącego szczęścia i zadowolenia oraz spokoju i miłości. Miłość natomiast leczy strach.

Uwalniając negatywne emocje, zmieniamy myślenie i patrzenie na otaczający nas świat, a to co myślimy, manifestuje się w Twoim życiu. Za pomocą technik uwalniania emocji na nowo możesz poczuć miłość, przybywająca przez nas w każdym dniu. Terapia uwalniania emocji- cykl 8-12 spotkań w odstępach cotygodniowych, 60-90 minut.

Twój komentarz: