ZAJECIA W ŻORACH: JOGA YIN, JOGA NIDRA ORAZ KONCERT RELAKSACYJNY w KĄPIELI DŹWIĘKÓW MIS TYBETAŃSKICH&GONGÓW&DZWONKÓW KOSHI.

Środa 8:30 DO 10:00 zajęcia dla osób po 40 roku życia,  delikatna praktyka Jogi, która rozbudzi Twoje ciało i umysł. Idealna, gdy nie masz za dużo czasu, ale chcesz poczuć się świetnie od samego rana. Rozciągająca yin joga to rozciąganie i wyciszenie w jednym.

Piątek 17:00 do 18:30 – praktyka , w której na wszystko jest czas. Spokojna, wyciszająca praktyka. Większość znanych nam form jogi opiera się głównie na aktywnej, dynamicznej praktyce angażującej mięśnie (tkanki Yang). Paktykę , którą prowadzę (Yin Joga) to praktyka pozwalająca nam ćwiczyć głębsze tkanki – czyli nasze więzadła, ścięgna, stawy, ale przede wszystkim powięzi (tkanki łączne). Wszystkie ćwiczenia jesteśmy wstanie przenieść do własnego domu. Efekty praktyki są widoczne w bardzo krótkim czasie. Zestaw ćwiczeń antyreumatolicznych, które wykonujemy, pozwala uwolnić nasze ciało z wszelkich blokad oraz stanów zapalnych. Relaksacja zawsze przy dzwiękach gogów, mis tybetańskich to naturalny sposób na odprężenie.

Piątek 18:45 do 20:00 Praktyka dla wszystkich również dla osób zaczynających swoją przygodę z jogą. Jest to joga mocno regenerująca i odmładzajaca. UZDRAWIANIE W GŁĘBOKIEJ RELAKSACJI . JOGA NIDRA ORAZ KONCERT RELAKSACYJNY w KĄPIELI DŹWIĘKÓW MIS TYBETAŃSKICH&GONGÓW&DZWONKÓW KOSHI

Dla osób zmagających się z chronicznym stresem i jego negatywnymi skutkami, problemami ze snem oraz bólem. Rozluźnienie systemu nerwowego i napięcia w ciele.

Twój komentarz: